Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan derithetnem ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derithetnem ki, hogy bejovok neki/erdeklodik irantam?

Figyelt kérdés

Van egy kozvetett munkatarsam, es azt vettem eszre mintha jeleket adna hogy szimpatizal velem. De nem vagyok ebben biztos, mert lehet csak kedves akar lenni (gondoltam eleinte). De nekem ez egyre szembetunobb: tegnap is bejon, ketten vagyunk irodan csajok, es csak tolem kerdezte hogy miujsag... multkor az autoban is csak velem beszelgetett... mikor a kaveautomatanal vagyok akkoris odajon.

Nem tudom, hogyan adhatnam a tudtara hogy en is szimpatizalok vele, milyen trukkok vannak erre?

Az az igazsag hogy nagyon berozsdasodtam flort teren!

Barmilyen kedves tanacsot szivesen fogadok!



2016. máj. 11. 12:24
 1/6 90-ben született F.. ***** válasza:

Érintsd meg beszélgetés közben a karját több 3-5 másodpercig. Kis simi is belefér. Mosolyogj rá szépen és nézz a szemébe mélyen beszélgetésekkor.

Menj te is oda hozzá, ha adódik rá lehetőség.


Ezekből a legbugyutább férfi is leveszi, hogy szimpatizálsz vele.

2016. máj. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Annyira nem stilusom ez az erintkezoses dolog, de megprobalom. Az az igazsag hogy arra gondoltam en is, de felek hogy meg azt is elrontom :)

Az odamegyek hozza es beszelunk dolog meg szinte allando, mikor nekem is adodik alkalmam megyek es beszelunk. Igyekszem valami mondvacsinalt uruggyel odamenni hozza (pl a multkor megmutattam neki a szomszed cegnel az uj kiscicakat-mert szereti a cicakat).

2016. máj. 11. 12:30
 3/6 90-ben született F.. ***** válasza:

Az érintés a legnagyobb fegyvertény pedig.

Megérinteni olyan embert szoktunk, aki valamilyen szempontból szimpatikus nekünk.


Az ölelés nem jó erre, mert a barátokat is megöleljük, sőt egy olyan embernek is tudunk ezzel támaszt nyújtani, akit sajnálunk.


A kar megfogása és mosolygás az arcra viszont tényleg annyira 'abszurd' dolog (hányszor csináltad ezt anyukáddal / barátaiddal? én egyikkel se soha), hogy egyértelmű jel. A reakciójából pedig rögtön látni fogod, hogy tényleg tetszel-e neki.


Sok sikert :)

2016. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Es ha kiderul? Hogyan tovabb?
2016. máj. 11. 12:39
 5/6 90-ben született F.. ***** válasza:

Amennyiben kiderül mindkettőtök számára, hogy nyitott az út, akkor 'illene' a férfiúnak továbbvinni a fonalat.


Természetesen lehet, hogy túl félénk ehhez...ezesetben neked kell eldöntened, hogy elhívod-e randira, vagy sem. Én nem tartom férfinak egyik fiút sem, akik ilyen szituban nem mernek már lépni. Hisz itt már nincs arról szó, hogy szimpatizáltok-e egymással.


(Feltételezem, hogy ő is tényleg így gondol rád, nem pedig csak munkahelyi haverként.)

2016. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Örültem, amikor különválasztották a Tini és a Felnőtt párkapcsolatokat. Korai volt.

Kedves kérdező! Neked nem azt kell tudnod, hogy az illető érdeklődik-e irántad, hanem azt, hogy hogyan érd el, hogy érdeklődjön. Miféle győzelem az, ha olyan valakit nyersz meg magadnak, aki amúgy is a tiéd akar lenni? Igazán becsülni azt fogod, akiért megdolgoztál.

2016. máj. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!