Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatal felnőtt emberek (kb...

Fiatal felnőtt emberek (kb 18-25) ti van hogy az általános iskolai osztálytársaitokkal álmodtok? De idősebbek is válaszolhatnak

Figyelt kérdés

Akikkel elvileg ugye 8 évig voltatok együtt. Nem kell nagy dolgokra gondolni, egyszerűen csak (fő)szereplői egy hülye álmotoknak, viszonylag gyakran.


Azt vettem észre, hogy a családtagjaimmal, az általános iskolai emberekkel (8 év) és a középiskolai emberekkel (4 év), sokat álmodok (viszonylag, tehát talán havi szinten néhányszor), az azóta megismert emberekkel viszont szinte semennyit sem.

24/F


2016. jún. 10. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Engemet végig csesztettek suliba és a mai napig is álmodok róluk nagyon rossz, mert akkor is bántanak az álmomban :( 27/F
2016. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán, de előfordult már. A gimis osztálytársaimmal inkább. (mondjuk nekem mindkettő 6 év, de nem hszem hogy ez számí:D) Új embereket meg azóta még nem igen ismertem meg. De nem igazán emlékszem miről álmodok, meg sokszor nincs is benne senki akit ismerek. 19l
2016. jún. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mivel ovi óta ismerem őket, így igen
2016. jún. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, előfordult már.

32N

2016. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3:

De én olyanokkal is álmodok viszonylag sokszor, akikkel már 10 éve nem találkoztam.

2016. jún. 10. 13:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Sosem álmodok velük, pedig engem is cseszegettek, nem szerettem őket.
2016. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem gyakran, de velem is előfordul, hogy volt osztálytársakkal álmodok, akiket évek óta nem láttam még képen sem, nem hogy élőben. Volt tanáraimmal is szoktam álmodni.

Pont ma álmodtam azt, hogy egyetemen megbuktatott a gimis fizika tanárom, én meg értetlenkedtem, hogy de hát nekem nincs is fizika tárgyam. :)

Vannak ilyenek, az agy folyamatosan dolgozik. Ki tudja, lehet, hogy épp régi emlékeket dolgozott fel, és ilyen formában jött ki. :)

2016. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam elég speciális a helyzet, mivel én 8osztályos gimibe jártam... én velük álmodom nagyon sokat, még maholnap 27 éves koromban is... meg sokszor van, hogy a régi osztálytermemben játszódik az álmom tanórán, de néha úgy, hogy a volt osztálytársaim mellett osztálytársam pl. volt egyetemi tanárom, mostani kollégáim, Fördős Zé stb... szóval elég vicces dolgok :D. Általánosokkal kevesebbet, sőt szinte semmit.


Mondjuk én néha a mostani kollégáimmal is álmodtam, de inkább azért, mert nagyon stresszes volt beszokni a melóba, és folyton a munkával álmodtam :D.

2016. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!