Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról mikor egy...

Mit gondoltok arról mikor egy dolgozó felnőtt ember összejön egy 16-17-18 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Max 30 éves emberre gondolok minimum 22.
2016. jún. 9. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Hát, az első ami beugrik, hogy talán a saját korosztályában nincsenek sikerei. Vagy szereti a fiatal, friss húst. Vagy kicsit éretlen a gondolkodása, ezért jobban kijön a fiatalokkal. Egyébként tökmindegy. Nem ítélek el ezért senkit. Nem az én dolgom
2016. jún. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
azt gondolom,dejó nekik
2016. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Szeretem az ilyen beteges kérdéseket.

Mit kéne gondolni? Gyengébb húsból szereti a pörköltet? El akarja adni az ISI-nek? Mosogatólányra van szüksége? Esetleg kertet akar vele kapáltatni?

2016. jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Anno nálunk is így volt. Ugyanúgy nem érdekelt mit gondolnak, mint ahogy most sem érdekel, hogy mit gondolnak arról, hogy most meg fiatalabb férfival vagyok.



3. Hehe :D Most bánhatja, hogy nem kapáltatott velem kertet amíg lehetettvolna :D

2016. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
röviden: gáz
2016. jún. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kinek gáz a lánynak vagy a fiúnak?
2016. jún. 9. 12:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Kérdező: hogy választod szét egy párnál, hogy melyiknek gáz? Vagy mindkettőnek vagy egyiknek sem. Inkább arra lennék kíváncsi úgy hosszabban, hogy mitől gáz pl. egy 18 és egy 24 évesnek összejönni?
2016. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
4-es, kortól függetlenül a kiskertet rendesen be kell kapálni:) különben, előbb-utóbb jön más, aki lelkiismeretes munkát végez:) Nem tudom megérteni, mit kattognak egyesek ilyesmin. Én, 26 voltam, a lány épp csak 16. Na és? 1000+1 éve együtt vagyunk.
2016. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Aki nem tud lenyűgözni egy nőt, akinek már elvárásai vannak, annak mindig ott lesznek a tinikék, akiknek bőven elég villantani egypár olcsó ajándékot, hogy ájultan térdeljenek az álompasi elé :D
2016. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8.: jah, az a kiskert kapálva volt :D :D 19 voltam, ő jóval több és 15 évet voltunk együtt. Szépen, barátságban váltunk el. Ebben a kapcsolatban tanultam meg, hogy tegyek az anyám által belém beszélt "juujj mit szól a szomszéd" dologra és rájöjjek, hogy a boldogságomat nem adhatom fel azért, mert valaki "gáz"nak vagy cikinek gondol.
2016. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!