Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Illene szállást adnom?

Illene szállást adnom?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy srác, akivel neten ismerkedtem meg, s immáron majdnem két éve naponta beszélünk. Én kárpátaljai vagyok, ő debreceni. Mostanában említette, hogy találkozhatnánk, ő csináltatna magának útlevelet. Konkrétan nem hozzám jönne, vagyis így fejezte ki magát, vásárolni jönne/jönnének. Bunkóság lenne, ha nem ajánlanám fel, hogy elszállásolom? Mert a szüleim egyrészt nem tudnak róla, nem ismerik, másrészt végülis egy idegen, most látom majd először. Ti mit tennétek?
2016. jún. 10. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem szallasolnek el olyat, akit nem ismerek. Neked se javaslom.
2016. jún. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell.
2016. jún. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem kötelező felajánlanod, ne aggódj.


Nekem semmi bajom idegenek szállásolásával, sok éve aktív vagyok Couchsurfingen, de csak azután kezdtem, hogy elköltöztem a szüleimtől, az ő házukba nem hívtam volna idegent, teljesen érthető, hogy te sem szeretnél.

2016. jún. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Persze, húzgáld meg még a pömpölőjét is...
2016. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell szállást adni. Pláne ha a szüleid lakásában élsz,akkor ők adnak szállást, nem te.
2016. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!