Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen koszorú szalag felirat...

Milyen koszorú szalag felirat illene egy munkatárs édesanyjának a temetésére?

Figyelt kérdés
Meghalt egy nagyon kedves kollégánk édesanyja. Én rendelem meg a koszorút, de nem tudom, mit írassak rá. Végigböngésztem több oldalt, de egyik sem az igazi. Az anyukáját nem ismertük, de túl szárazat sem akarok. Nem csak illemből megyünk el a temetésre, hanem valóban együtt érzünk a sráccal.
2015. jan. 22. 06:55
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem kell semmi "különleges", a síma "részvétünk a gyászoló családnak (illeve X-nek: a munkatárs neve)" aláírásként pedig "munkatársaid"


Ez böven elég, minden más túlzó lennne.

2015. jan. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Őszinte Részvétünk <a srác keresztneve> - kollegáid a <cég neve>-től
2015. jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na ácsi. #1,2: a koszorú szalagján nem a gyászolónak szokás részvétet nyilvánítani, hanem az az elhunytnak "szól".


"Utolsó üdvözlettel az X cég dolgozóitól", vagy "Fájdalommal búcsúzunk: az X cég dolgozói" - valami ilyesmit tudok elképzelni.

2015. jan. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!