Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felnőttkorra miért kell...

Felnőttkorra miért kell mindig aggódni valamin? Miért nem lehet nyugodtabb életet élni?

Figyelt kérdés
Nem rég szembesültem a dologgal. Egyszerre kismillió helyen kell helyt állni. Magánélet az kb egyenlő a nullával. Folyton valamin agyalni kell, hogy vajon elég lesz a fizetés arra hogy megéljek minden hónapban, vagy hogy vajon mikor fog velem a főnököm indok nélkül ordibálni. A feszültséget sporttal szeretem oldani csak hogy erre nagyon kevés időm van sajnos. Amúgyis aggódos tipus vagyok, nem tudom mi lesz így velem később.
2016. jún. 11. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem mondod? nagyon rossz a felnőttkor..én szívesebben lennék gyerek jobb élet,szabadság nincsenek akkora megfelelések mint a felnőttkorba..
2016. jún. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Mert már nincs, aki mindezt átvállalja, a felelősséggel egyetemben.:-) Cserébe viszont egyedül te alakítod az életed, rajtad múlik, milyen lesz.
2016. jún. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%

- Ha a magánéleted egyenlő a nullával, akkor kezdj el élni. Munka után van időd.

- Ha kevesled a fizetésed, keress jobban. Tanulj jobban fizető szakmát. Munka után van időd.

- Ha a főnököd kiabál, mondj fel, keress másik helyet.


Tudom ezeket nem könnyű végrehajtani, de el kell kezdened tudatosan élni, ha jobbat akarsz. Hajrá :)

2016. jún. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a bíztatást! :)
2016. jún. 11. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!