Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van még valami...

Szerintetek van még valami opció vagy válasszam inkább az öngyilkosságot?

Figyelt kérdés
Felhívom a figyelmet a kérdés nem kamu és nem is indulatból írom,nem provokáció a cél. Kezdeném a családommal,igazán nagy probléma nincs vele azontúl hogy anyám buta és összeomlik ha magára marad,plusz mással kefél. Apám full alkoholista elég erős mentális problémákkal küzd.( több öngyilkossági kísérlet,amit meg is oszt velem,borzalmas nő ügyek,értelmetlen vállalkozások vagy épp elcseszi a pénzét,pszichiáterhez jár,de nem nagyon segít rajta ahogy a tények is mutatják). Régen,még kicsit fiatalabb koromban hatalmas tett erő volt bennem úgy éreztem hogy na majd én megmutatom nagyon jól tanultam,céljaim voltak. Mostanra minden lelkierőm elszállt. Csalódtam a suliban(az egyetemben),a munkákban mindenhol igazságtalanságok érnek. Mivel sokszor ki vagyok borulva az emberek kihasználnak és megaláznak,semmibe vesznek és bunkóak velem. Magyarán nincs senkim se,akire igazán számíthatnék. Mindenféle elveket és elgondolásokat kiöltek belőlem,nem érzek semmit nem akarok már semmit. Pánikbeteg is vagyok,amit szintén orvossal kezeltetek,hatalmas szorongásaim vannak,üldözési mániám,paranoiám= pl nem szeretnek majd,béna vagyok stb.,étkezési zavar,ami igencsak változatos hol nem eszem hol meg tömném magam. Bármit csinálok sehol se jó senkinek,a pénzem sose elég így a sulit is félbehagytam,itthon is küzdünk pénzügyi gondokkal. Folyton megszólnak,hogy fura vagyok,nem normális stb. Nem vagyok szép se,hogy lelépjek külföldre egy gazdag pasassal,vagy már bármi jobb ennél. Mindig is igyekeztem mindenkivel kedvesnek lenni,de csak bántást és kihasználást kapok teljes lenézéssel egybekötve. Mindig is ez volt,minden tervem kudarcra van ítélve én tényleg nem érzem már jól magam ebben a világban. A gyomrom hetek óta majd szétmegy az idegtől és aludni se tudok. Ha már semmi se jön össze csak egy kis szeretetre vágyom. Én nem látok ebből kiutat. Mit tehetnék?
2016. jún. 12. 08:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen szakadj ki a jelenlegi környezetedből, tudom nehéz lesz, de hidd el sokat fog segíteni.

Olyan szép ajándékot kaptál, az életet. Kérlek ne dobd el magadtól.

2016. jún. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van kiut.
2016. jún. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tehát semmi gondod csak az a bajod hogy hülyék a szüleid, ez tényleg "nyomós ok" az öngyilkosságra.
2016. jún. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Környezetváltozás, bármi módon. Ha ekkora hatással van rád a jelenlegi környezeted, akkor azon kell változtatni. Mivel a szüleiden nem tudsz, ezért neked kell másik utat választanod.
2016. jún. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. jún. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Hozzáállás változtatás kell csupán. Ezek magában szinte nem adnak okot öngyilkosságra.

Írj rám s segítek. Ha jól csinálod, MINDEN mentális betegségedből is kigyógyítalak.

Természetesen ingyen dolgozok.

2016. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

kamu még mindig

mégha törlik a kommentet is

ha nincs pénze, hogy jár pszichiáterhez?

2016. jún. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
73%

Szia!

Az öngyilkosság nem megoldás azzal csak elmenekülsz a problémák elől és nem megoldod.


Az élet ajándék semmi esetre se dobd el magadtól!!!

Kiút mindig van mindig csak meg kell keresni.


Soraidból egyértelműen látszik, mennyire aggódsz a szüleidért, és mennyire megvisel az, ahogy ők elcseszték az életüket.


Abba bele gondoltál már, hogy milyen következménye lenne ennek, amit tervezel a szüleid életére?

Jó semmi esetre sem csak rosszabb lenne…

Az hogy a szüleid élete ennyire félre siklót arról te nem tehetsz azért kizárólag csak ők a felelősek.

Az öngyilkossággal csak még nagyobb kárt okoznál az életükben.


Azzal, sokkal jobban tudnál segíteni nekik is, ha rendeznéd magad körül az életed, mert biztos vagyok benne h fontos vagy számukra, még ha ezt most nehezen is tudják kimutatni…


Most nehéz neked tudom, de nem szabad fel adni.

Nagyon negatívan látod most magadat és az életedet. Ami nem meglepő hisz a leírtak alapján eléggé negatív környezetben élsz.

Elsősorban ezen kell változtatnod.

Környezetváltásra van szükséged.


Mert ott van benned valahol még most is az az agilis céltudatos lány, aki egykoron voltál.

Elkel kezdened a saját életedet élni és nem a szüleid problémáival ennyire azonosulni.


Nyilván valóan a szüleid élete rettenetes körülményei miatt jutottál ide. Ez az, ami miatt ennyire negatívan gondolkodsz most magadról és a világról, de a világ nem ilyen és te sem vagy ilyen.


Ha az ember negatív környezetben él és hagyja, hogy azok magával sodorják, akkor szörnyű módon fogja magát érezni és látni a világot.


Változtatnod kell, de nem így…

2016. jún. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszát adtam volna én is.

Az öngyilok csak egy menekülés. De a menekülésnek a legrosszabb és legkellemetlenebb változata amit soha nem szabad választani.

Van jó megoldás a menekülésre. Környezetváltozás.

Szóba hoztad a lelépést külföldre. Ez egy jó megoldás. Nem kell ahhoz gazdag pártfogó. Keress olyan hasonló korúakat akik ugyanígy készülnek külföldre és fogjatok össze. Itt az interneten is kereshetsz társakat. Ha kevés pénzed van akkor add el néhány dolgodat. Kezdd el tervezni az egészet most.

2016. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!