Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi állításról? "Alapvető különbség a két ország között, hogy míg Japánban a vevőnek mindig igaza van, Magyarországon szinte soha sincs igaza!

Figyelt kérdés
vagy ha kiderül hogy mégis igaza van,még bocsánatot se kérnek tőle.Ezen kívül nagyon szeretik rabolni az idejét és a türelmét.
2016. jún. 12. 10:25
 1/5 A kérdező kommentje:
" lemaradt...
2016. jún. 12. 10:25
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, velem idáig mindig normálisan bántak. De mondjuk nem is az utcasarki cigánytól vagy piacon veszem a cuccokat
2016. jún. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem igaz. "Magyarországon szinte soha sincs igaza!"- Lehet vannak ilyen üzletek, de azok általában le is húzhatják a rolót elég hamar.
2016. jún. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Volt már mindkettőhöz szerencsém itthon, de valóban az utóbbi a jellemző. Soha nem felejtem el, ahogy az egyik nagynevű sportboltban viselkedtek velem, amikor visszavittem a jó drága, márkás cipőt, mert kiszakadt a sarka másfél hónap után.


Persze miután beleírtam a panaszkönyvbe, bocsánatot kértek levélben... de sokra nem mentem vele.

2016. jún. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Magyarországra eleve többnyire gagyi cuccokat hoznak, ezért persze hogy nem nagyon lehet reklamálni, ill. nem tudja az ember érvényesíteni az igazát. Ugyanaz a márka is, ha külföldön veszed meg jobb minőségű, mintha itthon vennéd. Külföldön márkásnak számító dolgok, itthon megvéve ótvar gagyik is lehetnek. (Én cipővel jártam így.)

Japánban jó minőségű dolgokat árulnak, így ha valami rossz, az tényleg tévedés ill. minőségi hiba, ezért kicserélik. Egyébként a japánok is megcsinálják, hogy Európába rosszabb minőséget hoznak.

Attól függ az igazad, hogy mennyi pénzt várhatnak még tőled.

Egyébként jó minőségű dolgok fokozatosan tűnnek el a piacról, mert ritkábban kell lecserélni őket, ill. lassabban fogynak el, ezért a gyártó nem tudja eladni a készletet, míg a vacak gyorsabban fogy. Amíg a pénzszerzés irányít, addig a világ csak rohadni fog.

2016. jún. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!