Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a firmware-ek...

Mi a különbség a firmware-ek között ha ugyanaz a verzió csak más az ország?

Figyelt kérdés

Ugye most 4.4.2 kijött a Note 2-re de ez Francia rom.

Más a Pda de azon kívül van valami nagy különbség?

Mert gondolom tökmind1 melyiket töltöm le az összes nyelv meg van benne úgy ahogy a hungary-ban is.

Szóval van valami nagy különbség,mert akkor most felrakhatnám ezt a franciát mivel csak ez jött ki eddig és türelmetlen vagyok :D



2014. ápr. 27. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
felrakhatod, efs mappád legyen lementve ha elmegy az IMEI számod meg tudd gyógyítani.
2014. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De ha majd kijön a magyar is,úgyis át tudom rakni attól,hogy zárt a bootloader ugye?

Amúgy nem értem az imei szám ha elveszik akkor mi a gond?

Ha garanciával kapcsolatos hagyjuk mert a knox 1-esen áll :))

2014. ápr. 27. 15:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Na felraktam megy mint az atom az imei számot screenshotoltam és megmaradt szóval nincs gond,de ha kijön a magyar ugyanúgy fel tudom rakni attól mert zárt a bootloader ugye?
2014. ápr. 28. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!