Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki próbálta már magát...

Valaki próbálta már magát megölni?

Figyelt kérdés

Pontosan arra lennék kíváncsi, hogy milyen az, ha valaki megpróbálja magát megölni, de nem sikerül neki?

A saját maga, vagy más közreműködéséből történő túlélés.

Aztán az érzés miután öntudatánál van, és nem sikerült véghez vinni a cselekedetét?



2016. jún. 12. 16:03
 1/8 eznemlényeges ***** válasza:
És milyen érzés amikor megölsz egy embert? És utána hogyan érzed magad?
2016. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem értem a kérdésed. Itt nem egy konkrét ember megöléséről van szó. Hanem öngyilkossági kísérletről.
2016. jún. 12. 16:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy szóval le tudom írni h hogy éreztem magam. Hülyén. xD

Tizenvalahány év lelki és fizikai terror hatására jutottam arra a nagyon értelmes gondolatra, hogy én most akkor kilépek a játékból az ablakon keresztül. Aztán amikor már benne voltam a lendületben, rám jött a hányinger a magasságból, és az utolsó vacsorámat dobtam ki magam helyett az utcára. Aztán hetekig nonstop a fejemet akartam verni a falba, hogy mekkora egy balfék vagyok, aztán meguntam, és inkább lementem lifttel meg egy bőrönddel. Vissza se néztem többet. Életem legjobb döntése volt.

Persze a mai napig egy önpusztító balfék vagyok, de jó nagy hülyeség lett volna pont akkor meghalni, mikor a nehezét épp túléltem. Nem is értem magamat.

2016. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*magasságtól.
2016. jún. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

jó neked, hogy sikerült változtatnod az életeden.

egyébként én is próbáltam már... sikertelenül. pár nap kórház aztán haza engedtek. nem tudták, hogy az akartam lenni. összevarrtak aztán annyi. azóta is bánom, hogy nem sikerült.

2016. jún. 12. 17:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 9 évesen de elég amatőr voltam. Utána nagyon sokáig haragudtam arra, aki megtalált.
2016. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem ne bánd, hogy nem sikerült. Nem bosszantás képpen írom, de valami lehetett, hogy nem jött össze. Talán a sors akarta. Szerintem nincs olyan, amiért érdemes megtenni. Ha van kedved, írhatsz.
2016. jún. 13. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt nekem is. Sajnos anyám kapott el a dologban.

Utána nem éreztem magam jobban. Az életem se lett jobb, sőt. Szóval már majdnem egy éve de még nem mondtam azt, hogy megbántam azt a próbálkozást.

2016. jún. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!