Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Áruljátok már azt el nekem,...

Áruljátok már azt el nekem, hogy miért jó kamasz fiúknak állatokat kínozni például békát cigiztetni és látni, hogy szenved vagy állatot megölni? Miért? Ez tesz valakit férfivá?

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 02:49
 1/6 anonim válasza:
100%
azt hiszik hogy azzal ge cire menok.. en is kamasz vagyok, de ilyet nem tudnek csinalni..
2014. aug. 26. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ez szimpla parasztság. Undorító.
2014. aug. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetlen kamaszfiút sem ismerek aki állatokat kínoz, a békacigiztetésről még soha nem is hallottam. Pedig sok fiúval vagyok jóban, de egyik sem csinál ilyesmit. Szerintem ez nem a kamaszfiúk hanem az unintelligens tahók szokása 16/L
2014. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Ettől senki nem lesz menő vagy férfi...


Amúgy én az ilyen dolgokat szigorúan büntetném!

2014. aug. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Ezek szerint rossz iskolába járok. Itt még arról is beszélnek az óra közepén hogyan ölnék meg a nagymamájukat vagy a szüleiket, tanáraikat.
2014. aug. 26. 10:42
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
akkor nagyon rossz iskolába jársz...úristen.
2014. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!