Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 13-15 éves fiúk/lányok! Ciki...

13-15 éves fiúk/lányok! Ciki sztorikat tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Imádom az ilyeneket olvasni :)

BÁRMILYEN TÉMÁBAN!



2016. jún. 12. 19:20
 1/8 anonim válasza:
55%
Leütöttem egy utasszállító repülőgépet egy cserépdarabbal :-D
2016. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Inessential ***** válasza:
36%

Nem.

Mesélj te.

2016. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Éppen a héten: Jövök hazafele busszal, elalszok a nekem jó megálló előtt pattan ki a szemem, pont le tudtam még szaladni gyorsan. Már megtettem vagy 3-4 lépést akkor érzem hogy rögtönöztwm egy kis sátrat... Biztos nem látta senki a tömött buszon... De rohadjon meg a kis nyomorék alig akart lelankadni, nem győztem táskával takarni még séta közben utána...


16f

2016. jún. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

1.apumnak a munkásának egy bugyiban meg trikóban nyitottam ajtót. Szegény 1 percre rá tudott csak beszélni,akkor is olyan halkan meg lassan 😂

2. Ez már számomra volt kínos.

Volt egy tanárnő akinek Máté volt a vezetékneve én nekem pedig egy Máté nevű fiú tetszett. Na a lány (legjobb barátnőm) felírta a padra ezt: (nevem)+Máté ,alkoholos fixszel és én kétségbeesetten csapkodtam a lányt hogy takarja el azt a rohadt feliratot tök piros lehettem. És nem fogta fel mi van. Állt a lány a tanár felett és nézte a padot(ezt a lány nem vette észre) . Szünetben elmondtam a lánynak hogy a tanár látta aztán bocsánatot kért.

Hát egész órán nem mertem a tanár szemebe nézni 😰

3. Barátommal közösen dolgoztunk az órán és simogatta a combom a tanító jött felénk kérdezte h h haladunk meg ilyesmi. Óra után rájöttem hogy teljesen belehet látni a pad alá 🐒😂

2016. júl. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Az osztályomba van egy Laci nevű fiú és a suliba a srácok pont őt hülyítették a folyosón, amikor jött egy szintén László nevű tanár (akkor persze abbahagyták) amikor pedig bement a tanár az órát megtartani a folyosón a fiúk folyton azt ordibálták, hogy "Laci, gyere ide!" (persze ezt az osztálytársamnak, mire kijött a tanár vörös fejjel és leordította az osztályt meg kioktatott minket az illemről és a végére már a folyosón lévő összes diák minket bámult.
2016. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem ez nem olyan rég történt de szerintem magasan a legcikibb sztorim, sőt, megkockáztatom hogy életem végéig az marad:D

Szóval szállok fel a buszra, hirtelen elindult én meg elvesztettem az egyensúlyom. Persze hogy egy iszonyat helyes kb 20 éves fiú ölébe estem aki éppen a csajával smárolt. Oké ez még annyira nem ciki. Bocsánatot kértem, megyek hátra a buszon. Leülök valahova. Elkezdtem bambulni mert már elég fáradt voltam. És tudjátok van az az érzés hogy csak nézel a semmibe és aztán rájössz hogy pont olyan mintha valakit néznél. Na én egyenesen a srácra bámultam :D Ő pedig hátrafordult pont akkor és rám nézett. Aztán állok fel amikor le akartam szállni, de a busz megint rántott egy nagyot és MEGINT ráestem a fiúra. Na itt már baromi ciki volt az egész. Komolyan, nagyon égtem. A csaja meg szegény látszott hogy mindjárt felrobban:D

Aztán igazából ennyi, leszálltam és hazamentem.


Így elmondva lehet hogy annyira nem gáz de nekem akkor nagyon az volt. A poén az benne hogy az eset után kb 2 héttel láttam ezt a srácot a boltban egy másik lánnyal 😂

2016. aug. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
tesin öltözéskor a gatyával együtt jött az alsógatya is XD gondolhatod milyen ciki volt mikor az egész suli megtudta XDDDD
2017. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik barátomnak Marci a neve de mi Marcsinak szoktuk viccből hívni és egyik szünetben kiabáltam hogy MARCSI B@ZDMEG és pont ott volt egy Mária nevű tanár...
2021. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!