Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kedves embertarsaim! Szeretnek...

Alibaba15 kérdése:

Kedves embertarsaim! Szeretnek erdeklodni, hogy valakinek van valami tapasztalata a Ilizarov fele magassagnovelo mutetrol? Sok jot olvastam rola!

Figyelt kérdés
Olvastam Hajnal Ban tortenetet interneten, hogy eltorette a labat es plusz 8 cm-rel lett magasabb. Annyira elterjedt ez a ortoped sebeszet, hogy a vilagon tobb orszagban is csinaljak (Franciaorszag, Anglia, Egyiptom, Ciprus, India, Nemetorszag, Kina, Oroszorszag ahol a fent emlitett Hajnal Ban is csinaltatta a mutetet) Es neztem videokat is youtube-on, hogy a mutet utan ugyan ugy futott, ugaralt egylabon az illeto, stb. Vagyis hogy teljesen felepul a szemely a fizioterapia segitsegevel. Sajnos nem birom elviselni a 167 cm-emet, probaltam vele kibekulni, de egyszeruen nem megy, kisebbsegi komplexusom van. Oroszorszagon gondolkodom, hogy ott kellene megcsinaltatni, mert rengeteg jot olvasni roluk, hogy csak akkor csinaljak meg a mutet ha rendben lesznek a mutet elotti vizsgalatok es hogy 165 cm-ig + 1,2 cm vegzik el a mutet, mert az felett nem engedelyezett.
2016. jún. 15. 01:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
167 még nem olyan kevés. Fiú/férfi vagy?
2016. jún. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%

[link]


Ezeket is lattad? A modszert? Belegondoltal, hany mutet es az ezzel jaro fajdalommal jar? Van olyan anyagi hattered, hogy kifizesd a korhazi es egyeb orvosi koltsegeket, valamint, hogy a mutetek utan kb masfel ev mulva leszel ismet keresokepes?

Egy pszichologus olcsobb lenne!

2016. jún. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
27 eves ferfi vagyok es mar noni biztos nem fogok. Igen lattam a modszert, mert a Ilizarov keret a legszokvanyosabb eljaras. Amugy egy ev a felepulesi ido. Igen meg van ra a penz, nem olcso, de hihetetlen milyen sokat jelent az a plusz 7-8 cm. Azt tudom ,hogy nagyon fajdalmas lesz, de csak az utana valo eletemre tudok gondolni, hogy sokkal jobb lehet es sokkal boldogabb lehetek. A pszichologus igen biztosan olcsobb lenne, de hidd el nem tudna segiteni hogy miert? Mert mihelyst kilepek az utcara es szinte latom, hogy mindenki magasabb nalam meg a kedvem is elmegy mindentol, de komolyan ne tudjatok meg milyen rossz erzes es foleg egy pasinak.
2016. jún. 15. 01:54
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne csináld. Tudom, nem ezt kérdezted, de az ilyen műtéteknek sokszor csalódás a vége. Nem az elért fizikai eredmény miatt, hanem mert a páciens azt hiszi, hogy megcsináltatja, és onnantól az élete problémája megoldódik, jön a tejjel-mézzel folyó kánaán, és amikor látják, hogy az élet utána is ugyanolyan gagyi, akkor depresszióba esnek. Műtéten átesett férfi mondta.
2016. jún. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nekem amugy nincs bajom az elettel, dolgozni kell ez a sors. Nekem leginkabb magammal van bajom, hogy nem erem el meg az atlagos ferfi magagassagot sem. Igy nagy hatranyban vagyok. Mivel nem vagyok magas nem uzhetem a kedvenc sportagamat sem ami az almom is egyben. Ez a sport a testepites, mert mihelyst fel jon ram egy kis izom maris meg alacsonyabbnak tunok mert nincs meg az atlagmagassagom. Sajnos ezt tapasztalatbol mondom, mert fel eve el kezdtem edzeni fel jottom ram vagy 15 kg izom es latszodott, hogy gyurok, es a munkatarsaim mondtak hogy aljak le mert meg alacsonyabbnak nezek ki. Igy abba hagytam, de amugy igazuk volt. Igy leginkabb a sport miatt csinalnam ezt a mutetet. Nem akarok bodybuilder lenni. Az almom egy atletikus kategoria es abban versenyezni. Ilyesmi:


https://www.youtube.com/watch?v=rtV9ckNhC_Q


Nyugotdan nezetek meg a videot. Ez az en almom, de szornyu hogy a magassagom miatt, nem elerheto. Amugy ez Men's kategoria ami a videoban van, ettol egy kicsit lightosabb az atletikus kategoria. Minden vagyam ez hogy egyszer verseny szeruen versenyezek, es minden megvan a szemelyiedzo is aki felkeszitene.

2016. jún. 15. 02:19
 6/20 anonim ***** válasza:

Hát ez a Hajnal Ban elképesztően jó nő, és nagy kár, hogy a 154 centijét megnövelte 162-re. A 154 szerintem pont az ideális női magasság.


Kérdező, te meg szerintem csináltasd meg a műtétet. Boldogabb úgysem leszel tőle, de hátha ezáltal közelebb jutsz a megvilágosodáshoz.

2016. jún. 15. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó, a 154 egyáltalán nem ideális női magasság, hanem konkrétan törpe
2016. jún. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Utolsó, 147 centitől lefelé számítanak az emberek törpének, tehát az 154 egészen konkrétan nem törpe.


Látom, te az vagy itt, aki kinyilatkoztatja az igazságot, de azért gondoltam, szólok.

2016. jún. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
56%

7. válaszoló te vagy az igazi kretén, nem a 150 centis nők. Én 167 cm vagyok és nő, párom 170.

Kérdező ezért ne töresd a lábad. Ha valami olyan adottságod van, amin nem tudsz változtatni, akkor igaz a mondás, hogy fogadd el magad. Ha kövér vagy és zsíros és két fogad van, azt is tombolán nyerted, azon tudsz változtatni... De te Te vagy neked kell elfogadni magadat.

2016. jún. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Engem tanított egy ember, aki alacsony volt, de kb. a kurzus 5. hetén vettem észre, hogy alacsony, mert mindig magas székben ült. Kicsit meglepődtem, amikor tudatosult bennem a magassága, viszont a tudása, jelleme és stílusa miatt felnéztem, felnézek rá.
2016. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!