Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Masodszor buktam meg a forgalm...

Masodszor buktam meg a forgalmi vizsgan, keptelen vagyok megcsinalni?

Figyelt kérdés
Eddig minden sikerult elsore,ahol teljesitenem kellett,erettsegi,nyelvvizsgak,kresz,minden,moat pedig mar masodszor megbuktam a forgalmin. Nem akarom tovabb csinalni,mindenki at tud menni en meg keptelen vagyok. Mit csinaljak?
2016. jún. 15. 10:24
 1/6 anonim válasza:
78%
Ne add fel! Ha most abbahagyod, elúszik a sok befizetett pénz és idő amit erre fordítottatok. Sajnos a forgalmi vizsgan sokszor szerencse is kell, nem csak annyi, hogy jól vezess. Bár nekem meggyőződésem, hogy senki nem tud akkor még vezetni amikor levizsgázik :) lenyeg a lenyeg, hogy ne keseredj el, probalj meg higgadt maradni es csak a celod lebegjen a szemed elott!
2016. jún. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mit mondanak, min vérzel el? Gyorsan mész? nem figyeled a táblákat? nem adod meg az elsőbbséget? nem tudod kezelni az autót? stb?
2016. jún. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, van olyan ismerősöm akinek csak ötödjére jött össze, pedig nem volt se ügyetlen, se önbizalomhiányos, se szerencsétlen. :D Egyszerűen így jött ki neki.

Szóval te se add fel, menni fog az előbb-utóbb!

2016. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Koncentrálj jobban és ne izguld szét magad!
2016. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

elso alkalommal a vizsga vegen egy tereloszigetet rosszfele kezdtem el kerulni,nyilvan az en hibam volt meg figyelmetlen volt es ideges,de minden mas feladat sikerult es ilyen is akkor tortent eloszor


ma pedig az elso parkolasnal elvereztem,tul kozel mentem a masik autohoz,osszeert a visszapillantonk,soha nem csinaltam maskor ilyet se


az oktatom szerint mar noncs mit tanitania,a tegnapi es tegnapelotti gxakorlason azt mondta,hibatlanul parkolok,semmi problema nem volt


50 ora felett vagyok mar,egyaltalan nem ertem,miert vagyok ennyire inkompetens es szegyellem is magam,mert tudom,hogy az ilyenekrol szoktak azt gondolni,hogy addig jo,amig nincs jogositvanyuk,nem veszelyeztetnek masokat

2016. jún. 15. 12:14
 6/6 anonim válasza:
100%

Annò KRESZ , rutin, elsősegély elsőre sikerült. A forgalmi 5-re! Már a vègèn pestre kellett mennem egy pszihològiai vizsgázni!!😂😂

Már 9 ève van jogsim nem volt balasetem eddig

Hajrá!

Ne add fel

2016. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!