Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megrágalmaztak csalással,...

Megrágalmaztak csalással, több ember előtt vádoltak, de bizonyítani nem tudták, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azzal vádolt meg a tanár a felelet végén, vizsgán , hogy kicseréltem a tételt, "behúzott tétel"-t mondtam el , ezért kerestem a dékánhelyettest. Ez az állítását nem tudta bizonyítani. de újra vizsgázok, természetesen ezek után más tanárnál. De én ezt nem akarom szó nélkül hagyni, hogy bemocskolt, felfüggesztette a vizsgám , 3 tételt húzatott, és megalázott mindenki előtt.Beszéltem a rendőrséggel, a személyiségi jogaim miatt, hiszen több ember előtt meglettem rágalmazva. Bizonyítás nélkül, amelyet nem tudom szó nélkül hagyok e. Tanácsok?

2016. jún. 15. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
És csaltál? Mert azt nem írtad, hogy nem, csak hogy bizonyítani nem tudták.
2016. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
NEEEM PONT EZ AZ HOGY NEM !
2016. jún. 15. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:
van tanúd (aki hajlandó is tanúskodni melletted) aki alátámasztja a rágalmazást? ha nincs akkor semmit.
2016. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van 2 tanú , sőt 3 ik is akik végig hallgatták, es tanúskodnak is , akkor mit lehet tenni?
2016. jún. 15. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!