Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyakran kaptok privát...

Milyen gyakran kaptok privát üzenetet, amiben elküldenek melegebb éghajlatra?

Figyelt kérdés
Engem hetente többször meggyilkolnak, megerőszakolják anyámat, kívánnak rákot az egész családomnak, kitaposnák a belem az utcán, rasszistáznak, libsiznek és még sorolhatnám. Mást is megtalálnak néha azilyenek? Hogyan szoktatok rá reagálni?

2016. jún. 15. 16:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1-2 alkalommal. Röhögök rajtuk XD Hisz név és arc nélkül pofáznak csak. De ha azt mondom hogy akkor rendezzük le,akkor már hirtelen egyik se olyan kemény és már nem is írnak.
2016. jún. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

kb évente két ilyen üzenetet kapok. Nem reagálok rá sehogy.

Valamint rendszeresen nőnek hisznek, ha nem írom oda hogy F, emiatt jönnek a "megdugnálak" , és a "szia van kedved ismerkedni?" üzenetek.

2016. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként név nélkül, egy adott témához írogatva csak az alapján tudnak megítélni, amit akkor írsz. Ha az nem tetszik nekik, akkor anyáznak, lepontoznak, idiótának tartanak, elhordanak mindennek. Közben 2 perccel előtte egy teljesen más kérdésnél még "imádtak" és meg akartak dugni. :D azért ez vicces.
2016. jún. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Meglepő módon eddig csak a Család kategóriában fordult elő 3 esetben. Érezhetően csak unalomból akartak konfrontálódni a hölgyek, de annyira érdektelen volt a dolog, hogy minden esetben rájuk hagytam.
2016. jún. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Velem eddig ez csak egyszer fordult elő.


Válaszoltam egy kérdésre, tök normálisan, aztán hirtelen kaptam egy csomó teljesen elmebeteg, valóságtól elrugaszkodott, iszonyat agresszív üzenetáradatot egy 47%-os felhaználótól (nem nevezem meg, de szerintem többen találkozhattak vele). Szerencsétlen nem csak sérült agyilag, de még teljesen csőlátásúan ostoba is volt mellé, teljesen értelmetlen dolgokat hordott össze (c-gányozott, először közölte h hazudok a nememről és férfi vagyok, aztán lek-rvázott a következő mondatban, random google képeket küldött arról, hogy néz ki egy fehér c-gány és ki az igaz magyar hogy mindenki az, így én is, meg hazaáruló vagyok stb stb :D) úgyhogy inkább letiltottam.


Ja, ill. kétszer kaptam random képet valaki farkáról (ugyanaz a kép volt, csak más felhazsnálónévvel). Ott is ment a tiltás. Ugyan nem küldütt el melegebb éghajlatra, de az sem volt sokkal kellemesebb :)

2016. jún. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Még soha, normális hangvételű üzeneteket szoktam kapni. A legdurvább üzi egy merev állapotban lévő pénisz volt.
2016. jún. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

# 5

Igen, a véletlenszerű péniszek elég gyakran előfordulnak itt:D

2016. jún. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Volt már, nőgyűlölőktől. Egyikre reagáltam frappánsan, egyébként kakálok az ilyenekre.
2016. jún. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyakoribb a kanos üzenet... amúgy meg soha senkinek nem írok vissza, nem is érdekelnek.
2016. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Blade Bone ***** válasza:
100%
Én még sosem kaptam, pedig már feljárok kb hat éve kisebb-nagyobb megszakításokkal. :D Egyszer mondjuk valami srác megkérdőjelezte a tudásomat a sport rovatban, meg be akart oltani, de nem jött össze. :D
2016. jún. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!