Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyakran kaptok privát...

Milyen gyakran kaptok privát üzenetet, amiben elküldenek melegebb éghajlatra?

Figyelt kérdés
Engem hetente többször meggyilkolnak, megerőszakolják anyámat, kívánnak rákot az egész családomnak, kitaposnák a belem az utcán, rasszistáznak, libsiznek és még sorolhatnám. Mást is megtalálnak néha azilyenek? Hogyan szoktatok rá reagálni?

2016. jún. 15. 16:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbbször pozitív leveleket kapok. Köszönőt vagy visszakérdezőt amiben azt írja valaki hogy látja értek a dolgokhoz és hasznára vált amit írtam.

Ebből is látszik hogy ez a pontozásos rendszer nem ér semmit sem mert csak lájkgombnak és unlájkgombnak használják a zöldet és a pirosat és nem a hasznosság értékelésére.

Egyszer kaptam nagyon rosszindulatú leszidó levelet mert vitatkozni mertem valakivel.

Ez az oldal is mintha küldött volna már fenyegetést amihez szerintem nincs joga még akkor se ha ő üzemelteti és van ászfje is. Mert az ászfben se lehet bizonyos jogokat korlátozni mert az már eleve jogsértés de mindegy.

Én se szoktam válaszolni. Még a pozitív levelekre se nagyon. Nem bunkóságból hanem mert alkalomszerűen felnézek 5 percekre és nincs már időm válaszolni és belekezdeni egy magánlevelezésbe azon kívül hogy elolvasom a kérdéseket.

2016. jún. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mit tesztek ezért? :DD De komolyan? Én nem kapok sosem, melyik témakörbe kell járni az ilyesmiért?
2016. jún. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Főleg a politika témakörben írt válaszaimra kapom, de a családi kapcsolatokban is gyakran előfordul :D
2016. jún. 15. 18:03
 14/18 anonim ***** válasza:
78%

Engem itt, ebben a topicban, ennél a kérdésnél:


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__78151..


A 10es válaszoló volt, de látom azóta a többi válaszát törölték a kérdésnél :D


Egy kis ízelítő az első leveléből:


"Nem céltalan, mert te is jól tudod, hogy egy magyargyűlölő cigány vagy. te is jól ismered magad, és azt is, hogy hány ártatlan magyar ember életét keserítetted meg a saját hazájában. Gyáva vagy, és gonosz. De hiába menekülsz, mert legbelül tudni fogod magadról, hogy semmi keresnivalód ebben az országban, és hogy a magadfajta rasszista cigányok miatt tart itt az ország. Ha csak annyi értelme lesz a bosszúnak, hogy az illető mással már nem fog gonoszkodni, akkor megérte. ha egy magadfajta kifehéredett cigányt leállítok végleg, akkor annak már annyi értelme volt, hogy több magyarral már nem fog szemétkedni. Úgyhogy van értelme a bosszúnak. Talán x év múlva rájössz, amikor szíven szúrlak az utcán. A világ úgysem fog sokat veszteni. Sőt, csak nyerni fog. Egy kolompárral kevesebb.


hazaáruló gyáva cigány!! Rasszista büdös féreg! És még van pofád neked lerasszistázni a másikat? Dögöljön meg az álnok mocsok fajtád. A semmiért gyűlölöd a magyart, és ha kérdezik, akkor ráfogod a jobbikos kifehéredett kolompárok bűneit. A MAGYAROKRA!!!! Ráfogjátok saját rasszista bűneiteket! Dögöljetek meg!"


És még kaptam vagy 15 ilyet tőle. Az elején még röhögtem, de utána már csak fogtam a fejem.. pláne, hogy a válaszom alapján ilyen következtetéseket levonni több, mint elmebeteg :D

2016. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 MZ.per.X ***** válasza:

Volt hogy leírtam a bennem rejlő érzéseket, és kaptam egy halom megértő levelet. De volt hogy csajnak néztek és ment volna az ismerkedés. Vagy csaj írt mert ismerkedett volna.


Meg van az ellentéte is, mikor valakinek nem tetszik a válaszom, és kapok ilyen "apád f... te b... k... homár". Általában süt róluk, hogy olyan emberek írják, akiknek a való életben nehezükre esik összerakni egy kerek mondatot.

2016. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Már több éve vagyok itt, de szerencsére csak 2× kaptam ilyet. Zárolni kell (egy darabig).
2016. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor feltettem egy full normális kérdést, erre kapok egy "nagyon szép" üzenetet, ami anyám állítólagos foglalkozására utal...
2016. jún. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Családi kapcsolatok rovatból talán volt egy gyűlölködő, de abból a buta fajtából.

Inkább peniszeket szoktam kapni, ha a válaszombol arra következtetek, hogy nő vagyok. Nem tudom, hogy itt milyen férfiak vannak, de ha kisejtik hogy nő vagyok, tuti ismerkedni akarnak, vagyis dugni, de az sem tudják hogy nézek ki hány éves vagyok. Sajnos normálisak nem írnak.

2016. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!