Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti a helyemben elmennétek a...

Ti a helyemben elmennétek a buliba? 22/L

Figyelt kérdés

barátommal közös ismerősünknek lesz egy bulija ami már hónapok óta meg van beszélve, hogy megyünk rá...

viszont én az egyik nehéz vizsgámmal úgy megcsúsztam, hogy harmadjára sikerült csak ma megcsinálnom nagy szenvedések árán... vasárnap lenne a buli és nagyon szeretnék menni, ott lesz a párom, sok barátunk, régi ismerősök... viszont így maradt még egy vizsgám és nem tudom hogy fogok végezni vele, de ha nem megyek el, akkor nagyon rosszul fogom érezni magam


2016. jún. 15. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Bulizni lesz még időd,a vizsgák viszont komolyan befolyásolhatják az életedet.
2016. jún. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Én alapból úgy állok a tanuláshoz, hogy oké, néha szükséges, de nem ettől függ, hogy boldog lesz-e az életed, még akkor is, ha ezen múlik mi lesz a munkád. Legyen egy olyan dolog amiben biztos vagy, és amivel fogsz tudni kezdeni. A többi tantárgy (pld. angol tanárnak készülő a kémia) legyen hátrébb mint az életed többi része -de ez csak 1 vélemény, a 7 milliárdból.
2016. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Ezért nem működne a demokrácia, lehúzzák a korrekt választ, de a véleményüket nem fejtik ki.


Milyen buli, amit már hónapokkal előre meg van beszélve? Régi ismerősök újra találkoznak? Vagy valakinek lesz tartva?


Miben befolyásolja a rossz eredmény a tanulmányaid? Számodra a szakod elhivatás? Adhatnál több információt is, ha azt szeretenéd, hogy mások döntsenek helyetted, mert addig nem érzem, hogy a helyedben lennék és aszerint hozok döntést amíg nem ismerem a körülményeket.


Csak téglából tudok házat építeni.

2016. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én biztos nem tudnék úgy nyugodtan bulizni, ha tudom hogy épp vizsgára kéne készülnöm. Gondolom ez már kb. az utolsó vizsgaalkalom, különben egyszerűen odébb tehetnéd a vizsgát és mehetnél a buliba.


Döntsd el: megér neked annyit egy buli, olyan ami még idén is valószínűleg lesz egy tucat, hogy:

- fizetned kell a bukott kreditjeidért

- újra fel kell venned a tárgyat és újra teljesítened kell a követelményeit (tehát mondjuk órára járással együtt is nagyon-nagyon alsó hangon rá kell szánnod 25 órát)

- elesel egy esetleges tanulmányi ösztöndíjtól

2016. jún. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
még van 2 vizsgaidőpont belőle!
2016. jún. 15. 18:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem értem a kérdést. Ha nagyon érdekel az a buli, akkor told el.
2016. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elmegyek hejetted dikk csaje
2016. jún. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!