Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » FONTOS. Ti elmennétek így...

FONTOS. Ti elmennétek így szülinapi buliba? -többi lent! -

Figyelt kérdés

pár hónapja egy buliban odaverődött a társaságunkhoz egy kisebb fiú csoport, akik közül az egyik srác a bemutatkozás után le se vette rólam a szemét. persze mondanom sem kell, hogy nem igen voltak már szomjasak. később barátnőm magamra hagyott (ez egy nagyon rossz szokása, ha iszik..) és én kénytelen voltam velük maradni, mivel az utolsó busz már elment. aztán elkezdtem beszélgetni azzal a sráccal, aki nézegetett. jókat beszélgettünk és sokszor elmondta hogy mennyire jó csaj vagyok stb. de betudtam annak hogy ivott. másnap bejelölt facebookon és pár napig ott is beszélgettünk, de az abba maradt. nemrég meghívott a szülinapjára (ahol 2 embert ismerek) amin meg is lepődtem, mivel több mint 1 hónapja nem beszéltünk.

nem tudom, hogy elmenjek-e. hívtam ismerősöm, de ő nem ér rá, így egyedül kéne mennem, de úgy nem igazán szeretnék, mert félek, hogy egész este egyedül üldögélnék vagy ciki lenne. légyszives segítsetek,hogy ti mit tennétek a helyemben.

19/L



2014. dec. 2. 21:25
 1/2 anonim válasza:
Hátha ismersz onnan 2 embert is akkor megkérdezheted hogy nem-e lehetnél velük?! Az a lehetőség van még hogy megkérdezel mást hogy elmenne -e veled vagy elnézést kérsz a fiutol es nem mész.
2014. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék inkább. 1 hónapja nem beszéltél vele, magyarul téged se érdekel meg igazából őt se te. Akkor miről beszélünk?
2014. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!