Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is van ilyen ember az...

Másnak is van ilyen ember az életében?

Figyelt kérdés

A tesóm barátnőjét valamiért nem bírom. Nem tudok pontos okot, de egyszerűen hiába kedves, meg minden, kicsit sem szimpatikus. Ha ő is ott van a társaságban, akkor valahogy hülyén érzem magam, meg mintha hülyeségeket csinálnék, de nem azért, mert ő olyan okos. xD

Nem tudom, miért van ez. Szerencsére ritkán találkozunk. Ja, és nem azért van, mert tetszik nekem is, mert még egy huncut százalékban sem az esetem se külsőleg, se belsőleg.


2016. jún. 18. 20:43
1 2
 1/14 Inessential ***** válasza:
Igen.
2016. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%

Te viselkedsz hülyén, és mégis te utálod őt? Ő is mondhatná ezt fordítva:


"A barátnőm tesóját valamiért nem bírom, mert mindenkivel normális, de amikor engem meglát, hülyén kezd el viselkedni."


Mindenképp veled van a baj, hiszen úgy vagy rá mérges, hogy még az okát sem tudod. Azért próbálj rájönni, mi lehet az oka. Ugyanis van egy hatalmas gond. Mégpedig az, hogy aki ok nélkül mérges, csak úgy a semmiért, és ok nélkül bizonyos helyzetekben hülyén viselkedik, az vagy elmebeteg (de tényleg, most nem viccelek), vagy pedig enyhén fogyatékos. Nagyon nem lenne jó, ha kiderülne rólad ilyesmi, úgyhogy ha valamit csinálsz, akkor legalább az okát tudd. Az emberek amúgy sem szeretik azokat, akiknek fogalmuk sincs, hogy mit miért cselekednek. Ha már most fiatalon nem tudod az érzéseid okát, akkor mi lesz 60 éves korodban? Még a végén kijön rajta a skizofrénia.

2016. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Inessential ***** válasza:
(Én tudom az okát.)
2016. jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hűha... úgy látom, te ezt nagyon eltúlzod, de nagyon-nagyon. :DDDD

Nem utálom, hanem csak nem igazán csípem!

2016. jún. 18. 20:56
 5/14 A kérdező kommentje:
És amúgy nem mondtam, hogy hülye a viselkedésem, hanem az ő jelenlétében úgy érzem! -.-
2016. jún. 18. 20:57
 6/14 anonim ***** válasza:

"Nem tudok pontos okot"

Nincs. Én nem vagyok kretén.

2016. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy nem bírod. Nem szereted. Unszimpatikus, de a lényeg, hogy nem tudod az okát az érzéseidnek. Talán az arcával van a baj? vagy azzal, amit mond? Esetleg a hangja nem tetszik? Ha megvan az oka, akkor gondolkodj el azon, hogy vajon jogos-e csak úgy külsőbb dolgokért nem szeretni valakit, amikor lehet, hogy tök jó fej.
2016. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nemnemnem... a külsejével, a hangjával dehogy van gondom. Nem az esetem, mondom, de még ha csúnya is lenne, vagy irritálna a hangja, attól még nem kritizálnám. Sokan vannak, akik például engem nem bírnak. Van ilyen. Csak hát hiába viselkedik úgy, mint más, valahogy mindig minden hülyén jön ki.

Lehet véletlen egybeesés, hogy mindig pont akkor vannak ezek... Nem tudom.

2016. jún. 18. 21:05
 9/14 anonim ***** válasza:
Én pl. úgy vagyok, ha lányok jönnek velem szembe, akkor a szél mindig valamit belefúj a szemebe. Dehát ez van.
2016. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Van ilyen hogy 2 embernek tök más a beállítottsága, aztán meg az egyiknek esélye nincs még csak látszatra se "utánozni", elfogadni a másik attitűdöt, mert azon az illető ugyanúgy besértődik (számomra érthetetlen okból), mint amikor az egyik természetesen, önmagát adja. Márpedig más verzió nincsen, ha minden rossz akkor meg 'egyik' nem tud mit csinálni, ugyhogyha ezek után nem érzi magát felelősnek, az nem meglepő, hiszen ha le##$$zarja a másikat azzal gyakorlatilag ugyan ott van, mint amikor megpróbál normálisan viselkedni. Ilyesmi szitura gondolsz? Vagy mi a konklúzió?
2016. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!