Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legdrámaibb...

Szerintetek mi a legdrámaibb pont az ember életében? Neked mi volt a legdrámaibb esemény vagy pillanat az életedben?

Figyelt kérdés
2016. febr. 5. 18:37
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Mikor először rápisiltem egy terhességi tesztre. Komolyan, testen kívüli élmény volt.
2016. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem maga a változás felismerése magamon.

Azt,hogy öregszem,és hogyan sosem leszek már többé az,aki voltam.És az idő előrehaladtával egyszer eltűnik fokozatosan az az ember,aki voltam.

Baromi beteges,szerintem:))


Még a hatása alatt vagyok....

2016. febr. 5. 18:46
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mikor megtudtam, hogy a mikulás kuffantott a húsvéti nyúllal....na az tönkre tette a gyerekkorom
2016. febr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

A szeretteink elvesztésénél nincs drámaibb.

Az élet hozzáállás kérdése.


https://www.youtube.com/watch?v=VJYNSdeW5rA

2016. febr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amikor rájöttem, hogy a családomtól tényleg 0, azaz 0 támogatásra, és szeretetre számíthatok az életben.
2016. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eddig egy műtét volt. Sok mindent meg lehet oldani, de ilyen esetben teljesen ki vagy szolgáltatva másoknak.
2016. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az amikor meghal.
2016. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szülők elvesztése. Általában két biztos pont van az ember életében: Apa és anya. A szülők elvesztése távoli dolognak tűnik. Repül az idő, aztán azt veszed észre hogy az a két ember akik elfogadtak téged minden hibáddal együtt, és feltétel nélkül, szeretettel neveltek, nincs többé. Szerintem ennél nincs drámaibb pont. Ilyenkor jön a hatalmas felismerés: Egyedül vagy.


Ehhez szerintem csak a barátod/barátnőd, feleséged/férjed elvesztése hasonlítható.

2016. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az, amikor rájöttem, hogy a szüleim rám szorulnak. Már nem ők voltak a biztos pont az életemben, nem nyújtottak biztonságot, hanem nekem kellett gondoskodnom róluk. Akkor éreztem azt, hogy felnőttem és visszavonhatatlanul vége a gyerekkoromnak.
2016. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!