Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a fiú neve? Többi lent

Mi a fiú neve? Többi lent

Figyelt kérdés

Tegnap voltam Gödön a Duna-parton és a parttól kicsit feljebb vannak kajáldák és kellene nekem az egyik diákmunkásnak a neve, mert nagyon tetszik. Azt tudom, hogy már tavaly is ott volt diákmunkán. Kb 14-15-16 éves, 160-165 cm körüli magas (lehet hogy 1-2-3 cmrel magasabb). Térdig érő szürke színű rövidnadrágot viselt, egy Addidas Superstar volt rajta (maga a cipő fehér volt, de az Adidas csíkok zöldek voltak). Fogalmam sincsen, hogy milyen színű pólóban volt, de az biztos hogy sötét színű volt a pólója.

Kérek valakit, aki esetleg felismerte őt, az írja le a nevét itt vagy üzenetben, mert nagyon-nagyon fontos lenne megtudnom hogy ki ő.

A negatív és haszontalan válaszokat kerüljük, kérlek.

Ha valaki már volt első látásra szerelmes, akkor az tudja, hogy ez nekem most milyen érzés, úgyhogy tényleg kérek mindenkit, hogy ne írjon bántó és okoskodó válaszokat.

Előre is nagyon köszönöm a segítséget! :)



2016. jún. 19. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Miért nem kérdezted meg tőle?
2016. jún. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
te hülye vagy oda kellet volna menni hozzá
2016. jún. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Vass Szilárdnak hívják!


Egyébként meg: Olyan NEM létezik ,hogy szerelem első látásra! (Szerelmes nem lehetsz olyanba ,akivel egy szót sem beszéltél még életedben)!

2016. jún. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
De igenis létezik szerelem első látásra! Nekem is volt egy fiú, akibe kb 2 másodperc alatt szerettem bele, magába a helyes pofijába és a kisugárzásába. Kérdező, sajnos nem tudok segíteni, de lehet összehoz még vele a sors él látod majd még életedben.:)
2016. jún. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Kérdezd meg ott a többi munkástól a nevét.
2016. jún. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!