Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Foci EB kapcsán vetődött...

A Foci EB kapcsán vetődött fel bennem a kérdés látva azt, hogy a lengyel szurkolók a magyarokkal szövetkeztek, hogy azt értem, minket miért szeretnek, de hogy a románokat miért utálják, nem értem?

Figyelt kérdés
Valaki el tudná nekem magyarázni?

2016. jún. 22. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Lengyel-Magyar két jóbarát.


A románokat meg mindenki utálja.

2016. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Szia.

En Skociaban elek,itt dolgozom egy hotelben.

A munkatarsaim lengyelek,romanok es szlovakok. (+ 2en vagyunk magyarok). Szoval lengyel-magyar ott segit a masikon ahol tud, mindenben segitjuk egymast,nem nezzuk le a masikat stb.. Nem csak a munkaban,hanem a maganeletben is. Na es akkor ott vannak a szlovakok meg a romanok. Ok mindig azon hogy kiturjak a masikat,kisfonoknek hiszik magukat,azt hiszik ovek a vilag. Egoistak,visszapofaznak meg a nagyfonokoknek is. Tiszteletlenek,es ott artanak neked ahol csak tudnak.


Szoval ezert utaljuk a romanokat(szlovakokat)

2016. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Oké gyerekek, de ezek csak előítéletek.

Mindazonáltal egy szurkolói bunyóhoz kéne valami alaposabb indok és a lengyel-román rossz viszonyról én eddig sosem hallottam.

Pl. ha a lengyelek majd meg akarják verni a litvánokat, akkor a magyaroknak is oda kéne állni melléjük?

Vagy kéne vinni egy atlaszt minden bunyó előtt és fellapozni, hogy vajon aki közeledik, barát vagy ellenség, esetleg a barátom barátja/ellensége?

2016. jún. 22. 16:31
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
az hol előítélet neked, amit az előző írt, hogy ott tesznek keresztbe neki ahol tudnak? várj, ismered egyáltalán a szó jelentését?
2016. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Kedves kerdezo ez nem eloitelet,hanem teny!
2016. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, képzeld el, tudom mit jelent.

Az első válaszolóra gondoltam leginkább, mikor előítéletről írtam.

A második válaszoló által leírtak pedig ugyan szomorúak, de irrelevánsak a kérdés szempontjából.

Ismétlem: a lengyeleknek mi baja van a románokkal?

2016. jún. 22. 17:45
 7/7 anonim ***** válasza:

"Tiszteletlenek,es ott artanak neked ahol csak tudnak."


Erre is válaszolt, ez nem indok szerinted?

2016. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!