Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálják sok helyen...

Miért utálják sok helyen (külföldön) a magyarokat?

Figyelt kérdés

Csaknem egy éve élek Angliában, szorgalmasan dolgozom és akinek tudok segítek. Mégis gyakran kell azzal szembenéznem, hogy bizony utálják a népemet. Egyik helyen főleg lengyelek voltak akiken érezni lehetett az utálatot (lehetek akármilyen ember), litvánok is....Sőt, most épp itthon vagyok, hallom olyantól aki dolgozott kint Németországban, hogy szinte mindenhol utálják a magyarokat.

Sajnos azt is tapasztaltam, hogy kint ha lehet még jobban tesznek egymás alá a magyarok és nem szabad bízni bennük. Kevés magyarban bízom meg.

Az angolokkal jöttem ki a legjobban (beszélek is angolul), a többi nemzetiségből azokkal akiknek nem voltak előítéleteik.


Szóval, miért utálják majdnem mindenhol a magyarokat?


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.


25/L



2015. dec. 23. 14:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom mert előítéletesek meg rasszisták külföldön az emberek.
2015. dec. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Clay Morrow ***** válasza:
90%
Bocs, hogy OFF-olok, de előző, a 'magyar' mióta rassz?
2015. dec. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%

Tudomisén. A többi vendégmunkásnak konkurrencia vagy, mit szeressenek rajtad? A németek élből lenéznek minden külföldit, aki ott dolgozik, nem csak a magyarokat.

Vagy nem az összmagyarsággal van gondjuk, hanem személy szerint veled. Ez még nem jutott eszedbe?

2015. dec. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Most mit játszod a hülyét?
2015. dec. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi ilyen tapasztalatom nincsen, pedig azert talalkoztam mar par emberrel.


Embere valogatja, gyanitom :)

2015. dec. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
A magyarok is utálnak minden külföldit :D
2015. dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én magyar vagyok és nem utálom a többi külföldit. Ha valakit nem kedvelek az a személyisége miatt van.

Ahol én dolgoztam két helyen (egyik helyen többségben lengyelek, másikon litvánok) nemcsak engem utáltak mint magyart, mindenki más magyart.

Ha a személyemmel lenne baj, a mostani munkahelyemen ahol főleg angolokkal dolgozom se jönnék ki.

Viszont több helyen hallottam hogy nem kedvelnek minket magyarokat, gondolom vannak/voltak egyének akik kellemetlenséget okoztak és ez alapján ítélik meg a többi magyart is.

Reméltem megtudom az okokat.

2015. dec. 23. 15:46
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nemetorszagban elek es soha nem tapasztaltam hogy valaki is utalt volna, akar nemet, akar mas nacio.
2015. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 zgyzgy ***** válasza:
100%

Valószínűleg suttyó emberek közt dolgozol.

Mindenhol van ilyen, Angliában is, idehaza is.

2015. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 goaus ***** válasza:
86%
Én 2 évet lehúztam kinn, de soha nem tapasztaltam rosszindulatot azért mert magyar vagyok, sőt, legtöbb angol örült is végre egy nem lengyel.:) nem mintha nagy különbséget tennének a kelet-európaiak között, de lengyelből annyi van már h őket aztán tényleg utálják.
2015. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!