Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Marilyn Manson fanok?

Marilyn Manson fanok?

Figyelt kérdés

Honnan ismeritek?

Miért szeretitek?

+

Kedvenc szám


Én is elég NAGY fan vagyok és érdekelne mások véleménye is...



2016. jún. 22. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam nincs, hogy hogyan akadtam rá, de azt tudom, hogy a Sweet Dreams volt az első szám amit hallottam tőle. Bevallom egy kicsit megijedtem a kliptől, de annak 3-4 éve már. Nekem tetszett, hogy nem hétköznapi az ember és az interjúk alapján jóarc. Szerethető figura. Nagy rajongónak nem mondanám magam, de szívesen hallottam az albumait. Kedvenc számom viszont nincs.
2016. jún. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
*Hallgatom
2016. jún. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Haverom mutatta.Annyira nem vagyok már nagy fan.Tetszik az énekhangja,bizonyos szintig az életfelfogása is.

Kedvenc szám:Minute of decay.

2016. jún. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Először kislány koromban hallottam róla, akkor nem szerettem,féltem tőle. Aztán ahogy idősödtem megtetszett a stílusa, a gondolkodásmódja, az, hogy szarik mindenki véleményére, és egyre többet hallgattam a zenéit is. A könyvét is többször olvastam. Nagy álmom, hogy láthassam élőben. Szerintem az egyik legjobb ember, kár, hogy kevesen tudják, mert a külseje miatt egyből elítélik.
2016. jún. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a kedvenc számom a This is the new shit.
2016. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs hogy találtam rá, tetszik hogy művészien beteg elmével rendelkezik, hogy nem tagadja meg magától a drogokat, az italokat ... és interjúk alapján nekem kifejezetten értelmes embernek tűnik, tetszik hogy szembemegy a konzervatív keresztény felfogással, hogy beszél a drogokról ...
2016. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valaki Charles Manson? Na?
2016. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. Én a John Wick-ből ismertem meg (killing strangers szám volt benne) Azóta hallgatom és szeretem ^^

2. Nem tudom ,szeretem a stílusát :D ,mint zenei és ,mint a stílus :D

3. A Sweet Dreams és a This is Halloween a 2 kedvenc számom tőle ^^

2016. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Egy videós mondta a videójában, hogy ő a kedvence, én pedig rákerestem^^


2. Tetszik az énekhangja meg a stílusa:D


3. Running to the edge of the world


13/l

2016. dec. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

00:14 Melyik videós?^^



1.

Régen hallottam egy számukat a tévében, majd később újra felbukkant egy srác segítségével és megszerettem.


2.

Szeretem, mert: különc, jóarc, nagyon vicces, aranyos, szerethető ember, őrült, perverz, stb., stb.


3.

Nagyon-nagyon nehéz választani. Talán nem is tudnák egyet kiemelni a sok közül.:3

2017. dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!