Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért büdös minden idős ember...

Miért büdös minden idős ember és gombás a lába?

Figyelt kérdés
2016. jún. 24. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
hogy te mekkora egy tuskó vagy.
2016. jún. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Amiért te bunkó vagy.
2016. jún. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Nyugi kérdező, te is leszel öreg. Hacsak össze nem hasogatnak tüzifának, amekkora tuskó vagy!
2016. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Nézd, találtam egy ilyet: [link]


Egyébként bizonyos betegségek bizonyos szagokkal járnak, és a kor előrehaladtával az ember gyengül is, kevésbé tud segítség nélkül odafigyelni magára, nem biztos, hogy ugyanúgy tud tisztálkodni, a gombásodás fertőzés, a víz segíti a szaporodását, na most ha egy idős ember például nem tud lehajolni, nem biztos, hogy tudja megfelelően kezelni a lábát.


Értem a kérdést, csak fogalmazhatsz árnyaltabban is. :-)

2016. jún. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Miért lenne bunkó a kérdező? Egyszerűen feltett egy kérdést.

Sok öreg azért büdös mert már máshogy működik a testük és sokkal több olyan dolgot állít elő aminek szaga lehet. Emellé az öregek nem járnak minden nap olyan helyekre ahol meg kell felelni ezért kevesebbet is adnak magukra. Aki mégis ad magára az a kora ellenére sem büdös.

2016. jún. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Az egyszerűen feltett kérdést kultúráltabban is meg lehet fogalmazni, mert az, hogy "minden idős ember büdös" nem enyhén primitív.
2016. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 PresidentEvil ***** válasza:
84%
Az ember szaga változik az idővel, ez természetes, a megváltozott szagnak lehet oka a betegség, a régi mozgékonyság elmúlása (nem fér már hozzá minden alkatrészéhez, hogy ugyanolyan gondosan lemossa, mint régen), de aki öregen büdös, az nagyobb valószínűséggel fiatalon is az volt. De azt kijelenteni, hogy mindegyik öreg büdös, vegytiszta hülyeség, hacsak nem szaglásztad végig az összes idős embert a világon, különös tekintettel a gombás lábaikra. Ha mégis megtetted, rengeteg szabadidőd van és valami mentális deficited is :)
2016. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

Én sem szeretem azt az öreg szagot :ss Én amúgy is érzékenyebb vagyok a szagokra, ezért mindig megérzem messzebbről is az idős emberek szagát. Amikor meg beülnek mellém a buszon vagy valami, ki tudnék onnan ájulni..

És amúgy szerintem se mojirtó szag meg állott levegő szag, de még csak nem is izzadtság szag, mert amúgy sok idős emberen lehet érezni a tusfürdőjük meg parfümjük illatát, de akármennyire is igényesek, az illatfelhő alatt lehet érezni az öregszagot is. Egyszerűen szerintem a hormonháztartásuk változik meg és attól árasztanak magukból ilyen szagot. Ahogy a kisbabákon is lehet érezni azt a kis babaillatot.

2016. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!