Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van ennyi igénytelen ember? (pl. putris lakás, büdösek, ízlésficamosak)

Figyelt kérdés

Néha csak nézek h miket látok. Oké h nincs pénz már, stb. de néha tényleg csodálkozok.

1.)Múltkor egy haveromékhoz mentem, kicsi a lakásuk ez nem baj, de akkora kupi, kosz volt h mozdulni nem bírtam, teli volt a lakás lim-lomokkal, ugy kellett magam után lehúzni a tust mire hazaértem. Attól h vkinek nincs pénze, még lehet tiszta a lakása.

2.) volt h a buszon utaztam egy nőnek tiszta pisa szaga volt meg koszosak a ruhái.

3. egy másik csaj meg tök izlésficamosan volt kiöltözve ilyen virágos gatyához vett fel ilyen rózsaszín csíkos felsőt, mindenki rajta röhögött...

Oké h nincs pénz, én is van h vateran, turiba vásárolok ruhákat áron alul, de igyekszek minőségi, szép dbokat venni. Kupi nálam is előfordul de 2 hetente takarítok ha meg valaki jön hozzám, akkor is fel takarítok, összepakolok. Naponta fürdök, deot használok, stb



2013. jún. 23. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem mindenki ezeket helyezi előtérbe, van még jópár probléma ezeken kívül nekik.

Szerencsés vagy, hogy észre tudod venni ezeket a hibákat.

2013. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak magyarra jellemző. Mindenhol vannak igénytelen emberek a világon.
2013. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
18 országban jártam eddig, sokkal undorítóbb dolgokat is láttam már, mint ami itt van... nem is hinnéd, hogy pl.: Marseilles-ben lépten- nyomon pisilő emberekbe botlottam. Fényes nappal, a járdára. Ott folyt szanaszét... Pedig mi s voltunk valami nagyon tiszták, stoppoltunk, közparkokban aludtunk... Szóval ez nem is olyan rossz.
2013. jún. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát.. Én is voltam már külföldön Pl. Ausztria, Németország, Horvátország, Olaszország, de érdekes ott nem voltak szétdobálva a műanyagpoharak, pzs-k, egy darab szemét se volt az utcákon... De itt meg.. Pl. nemrég szegeden voltam, azt valami nő a Mars téren A JYSK előtt pisáltatta, kakáltatta a gyerekét fényes nappal xD
2013. jún. 23. 18:01
 5/10 lencsefőzelék ***** válasza:
88%

Ha már az igénytelenségnél tartunk, rengeteg embernek katasztrofális a helyesírása. Pl. a Tiéd is, kérdező!

h -> hogy

"volt h a buszon utaztam egy nőnek tiszta pisa szaga volt meg koszosak a ruhái." -> Volt, hogy a buszon utaztam, egy nőnek tiszta pisaszaga volt, meg koszosak a ruhái.

"izlésficamosan volt kiöltözve ilyen virágos gatyához vett fel ilyen rózsaszín csíkos felsőt,..." -> ízlésficamosan volt kiöltözve, virágos gatyához vett fel rózsaszín csíkos felsőt,... (ha nem tudod megmutatni, hogy milyen, akkor ne használd az ilyen szót!)

turiba vásárolok -> turiban vásárolok

igyekszek -> igyekszem

dbokat -> darabokat

fel takarítok -> feltakarítok


Csak ennyit szerettem volna hozzáfűzni most.

2013. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

utolsó, te mi vagy?

magyartanar vagy grammanáci? mégis ki kérte h okádd ide a nyelvtanleckéket? tudom h sz.r a helyesirásom, tudom h néha hibázok, de telorol írkálok meg 2 perc alatt dobtam össze az irományomat meg annó ékezetnélkuli billentyün tanultam meg írni!

2013. jún. 23. 23:48
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
az 5-ös csak arra próbált rávilágítani, hogy te is kb ugyanolyan igénytelen vagy...
2013. jún. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Te oltassz másokat aztán te sem vagy jobb, csak szimplán egy beképzelt f*** vagy
2013. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor az vagyok. Lehet hogy nem vagyok jó helyesíró, de legalább a lakásom tiszta.
2013. jún. 24. 13:40
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű azért nem takarítanak, mert elolvassák az írásaidat, amiben pl az van hogy "fel takarítok", ezen 2 hétig gondolkodnak zombi üzemmódban, hogy miért nem lehet azt a szerencsétlen igekötőt ilyenkor egybeírni. Ez még a kosznál is fájdalmasabb, pedig a kosz is rossz dolog.
2018. júl. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!