Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Most akkor én...

Mit csináljak? Most akkor én hová is "tartozom"?

Figyelt kérdés

Az apám cigány,anya is félig az,félig magyar.

A cigányok,mármint a rosszabb részük nem kedvel azért mert nem vagyok olyan,nem tudok olyan lenni mint ők,inkább magyar barátaim vannak,mondjuk általánosban a legjobb barátnőm cigány volt,szóval most sem azért magyarok mert általánosítva utálnám a cigányokat,csak így alakult.

Egyébként én inkább érzem magam magyarnak,de megesett már párszor hogy magyaroktól is ugyanúgy megkaptam hol burkoltabban,hol nem,volt hogy a hátam mögött hogy én nem is vagyok magyar, ha magyarokról van szó,és magamat is közéjük sorolom,mert ez természetes nekem,persze igaz,származást tekintve valóban csak kis részben vagyok magyar...de ha úgymond se itt,se ott nem fogadnak el,akkor hova tartozok egyáltalán?



2016. jún. 27. 02:35
 1/4 Molyember ***** válasza:
100%
Az vagy, aminek tartod magad.
2016. jún. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok "helyre" tartozol. Szinte minden embernek legalább 5 nemzet vére folyik az ereiben. Ilyen szemmel elég furcsa a rasszizmusra tekinteni.


Ajánlom ezt a videót kivétel nélkül mindenkinek!

[link]

2016. jún. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokaknak van rossz tapasztalatuk emiatt előítéletük. Ilyen esetben először bizonyítani kell, pl ha nem "csa tezsvirem nincs egy szal cigid?" felé stílusban mutatkozol be máris nem akkor hátrányból indulsz.
2016. jún. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hova tartozásod személyiségalapú. Te döntesz róla.

Génben pedig eddigi tudásod alapján 75-25.

Te Magyar vagy, ahogy látom, eléggé normális vagy. Nem romlást szolgálod.

2016. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!