Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tudok tenni, ha 2007-ben...

Becsibp kérdése:

Mit tudok tenni, ha 2007-ben felvettem a Cofidistől 200. 000 Ft-ot, havi 7490 Ft-tal fizetem, és még mindig tartozom nékik majdnem 100. 000Ft-tal. Hova tudok menni bejelenteni ezt? Mert szerintem ez NAGYON nem normális dolog.

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 08:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát ez nagyon abszurdnak tűnik, hiszen akkor te már állításod szerint visszafizettél nekik 719 040 forintot. 200 000 forintra kétlem hogy ennyit kellene visszafizetni. és 150 000 forint értékű áruhitelt vettem fel és 220 000 forintot kell visszafizetnem 2 év alatt. te meg 8 éve nyögsz 200 000ret? ezt nem tudom elhinni.
2015. febr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Gondolom aláírtál egy szerződést. Gondolom nem olvastad el. Ott van benne a válasz, te csináltad, te voltál a hülye, most iszod a levét.

(kezdj el pampogni, hogy téged átvertek :D)

2015. febr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Egyáltalán egy szellemi fogyatékosnak miért adnak hitelt?!?!
2015. febr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
És érted, nem a Cofidis ügyfélszolgálatot hívja fel, vagy megy be személyesen, hanem a gyakorikerdesek.hu-n kérdez :D Imádom az ilyen életképtelen embereket.
2015. febr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ha (forint alapon és) ~40% kamattal vetted fel, akkor gyakorlatilag csak a kamatokat fizeted. Akkoriban nagyjából a 40% volt a "szokásos" kamat. Ha jól gondolom azt a módot választottad, hogy minél kevesebbet kelljen törleszetned, aminek a bank nagyon örül, mivel évekig él a kamatokból.
2015. febr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Ne legyél már Te is olyan láma, mint ez itt, aki nem érti, hogy ha 5 éve b*szik fizetni a telefonszámláját, akkor milyen jogon követelnek tőle késedelmi kamatot, meg egyáltalán, a jó édes anyját mindenkinek, aki neki hitelt adott:


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__adozas-kon..


Ezt a címeres igavonó heréltet már leosztottam, téged nem foglak. De hasonló a véleményem, ettől függetlenül.

2015. febr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Most már semmit,+szopattad saját magadat.Autofellatio
2015. febr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy pénzt kaptál tőlük, az normális volt, nem?!
2015. febr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az aberált emberek véleménye nem érdekel. Simán azt kérdeztem, hogy hova tudok menni panaszt tenni. Az ügyfélszolgálaton megmagyarázzák... Az a "ciki" az egészben, hogy egyszer besokaltam és nem fizettem egy darabig. Erre meg a SZOMSZÉDOMAT zaklatták,hogy szóljon nekem, hogy fizessek... UNDORÍTÓ ÉS FELHÁBORÍTÓ! Véget akarok vetni ennek...
2015. febr. 4. 18:04
 10/13 anonim ***** válasza:
41%
Vedd már észre, hogy te vagy az aberrált! Mi az, hogy "besokalltam és nem fizettem tovább"? Késedelmi kamat, tudod mi az? :) TE VAGY A HÜLYE, TE KÚRTAD EL. SENKI NEM FOG MELLÉD ÁLLNI! :)
2015. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!