Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha csak 1 évet tölthetnétek...

Ha csak 1 évet tölthetnétek el a Roxfortban a 7-ből, amelyek a könyvekben szerepelnek, melyiket választanátok? Kedvenc szereplő? Miért pont ő?

Figyelt kérdés
Én asszem az elsőt, akkor még nincsenek nagy bonyodalmak, minden olyan új, izgalmas, titokzatos. Egyszerű az élet, mégis csodálatos, csipetnyi veszéllyel. Másodikként a másodikat választanám, az is kifejezetten izgalmas, sok kis érdekes, rejtélyes, veszélyes dologgal, de annyira azért még nem durvul el a helyzet. Harmadikként a harmadikat választanám, ott már kiderül egy-s-más a világ rendjéről, és szintén nagyon izgalmas, igazából veszély mentes, ezért nem olyan extra. A negyedik annyira nem jönne be, az ötödik érthető okokból szintén nem egy túl kellemes tanév, a hatodik még elmegy, azt választanám negyediknek, és hát az utolsó az meg már nem is igazán tekinthető tanévnek, valljuk be. Kedvenc szereplő, hát néhány csaj, a Dumbledore Seregéből, mint például Hermione, Luna, Ginny. valamilyen szinten Fleur Delacoeur is érdekes szereplő. Dumbledore érthető okokból, Sirious szintén nagy kedvencem, Fred és George közül meg az, amelyik meghal, nem tom melyikőjük. Bírom még Lily Evanst és Bellatrix. kedvenc szereplőm mégis PITON. :D Vannak még akiket kedvelek, csak nem kedvencek: Lupin, Tonks, Rémszem, Ollivander, Dobby, Ron, Weasley família maradék része, Neville, Cedric, Krum, és a Magyar Mennydörgő. :D Nektek?
2013. febr. 14. 03:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a harmadik év volt a legkellemesebb, én azt választanám. Ráadásul akkor volt a legjobb sötét varázslatok kivédése tanáruk Harryéknek, szerintem ez fontos szempont. :D


Nagyon sok kedvenc karakterem van, de én pl. Dumbledore-t emelném ki, mert számomra ő testesíti meg a tipikus varázslót. Olyan, mint pl. Merlin. :D

McGalagonyt is nagyon szeretem, mert szigorú, hihetetlen fegyelmet tud tartani, azonban mégis igazságos és érző lény, mindemellett hatalmas nagy mágus.

Piton is a nagy kedvenceim közé tartozik, a hihetetlenül izgalmas karaktere miatt: nagyon érdekes dolgok derülnek ki róla, amik igazán megfogtak. :)

2013. ápr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én a film,valamint a könyvbeli történések alapján a 3. részben szerettem volna elkezdeni az első évfolyamot,mert akkor még megismerhetjük a nyugodt roxfortot,még nincsen veszély,aztán a 4.résznél jönne a másodévem,és ez a két év azért lényeges,mert itt még tanítani tudják az svk-t,aztán az ötödik év nem lenne kellemes a hatalmas változások miatt,és ennél a résznél fordul minden a feje tetejére,mind a külvilágban,mind pedig az iskolai életben,itt már semmi sem ugyanaz,mint volt.. és még az svk-t sem tanítja Umbridge rendesen,az előző két évi tudás a megalapozott,aztán utána már csak még nagyobb a káosz .. összességében én ha egy évet tölthetnék a roxfortban,az a 4. év lenne,itt megismerhetünk más iskolák tagjait is,valamint pörgős az év,és emellett még tanulni nagyon jó lehetne szerintem :)
2013. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

én a 7. évben lennék szívesen! A kedvenc szereplőim (elég sok van): Piton, Lupin, Tonks, Ginny, Hermione, Dobby, Sirius, Tom denem, Mcgalagony, Luna, bellatrix, fred.

Pitont azért szeretem, mert nagyon egyedi karakter.

lupint azért szeretem, mert nagyon kedves és tapintatos.

tonst azért szeretem mert szép és érzékeny.

Ginnyt azért szeretem, mert csöndes, gyönyörű és kedves.

hermionét azért szeretem, mert nagyon okos.

Dobbyt azért szeretem, mert nagyon kedves és szórakoztató.

Sirius azért szeretem, mert nagyon jó lelke van, bátor és önfelldozó.

Tomot azért szeretem, mert helyes.

Mcgalagonyt azért szertem, mert határozott.

Lunát azért szeretem, mert egy nagyon egyedi karakter

Belltrixet azért szeretem, mert nagyon tudja élvezni a gyilkolást!

Fredet azért szeretem, mert vicces és helyes

2013. jún. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem az összes közül az 5. rész tetszik a legjobban. azon sokat röhögtem és nagyon látványos a sereg kiképzése, jó ott látni, hogy kezdenek összefogni.


az utolsó résznél nagyon szomorú voltam fred miatt :( annyira imádtam, mikor a tesójával baromkodnak. aztán mégis meghal...


a lányok közül luna vagyok leginkább. full normális xD a fiúk közül harry nem lenne közömbös, mert jó arc és szerintem nem csúnya :) de malfoy... mégha nem is eseteim a szőke srácok, ő nagyon ott van :D aranyos, mikor ideges. mi tagadás, a rossz fiúkra bukok na... (de azért nem voldemort félékre :D őt inkább nyársra raktam volna a sárkányoknak)

persze megmutatnám draconak, hogy a muglik korántsem olyan aljanép tagjai, mint gondolja ;) neville-lel jóban lettem volna a végére, mikor megemberelte magát. az elején elég esetlen volt, akárcsak én pár évvel ezelőtt.

a tanárok közül mcgalagony, megvan a sajátos humora. piton az piton... a nevében is ott van a jelző, felejtős :D az abszolút kedvenc mégis hagrid. jó fej, jó nagy xD

a legendás lények közül a sárkányok és hipogriffek.

azt meg kell jegyeznem, hogy elég sokáig úgy véltem, a dementorok viccesek. elég bárgyú fejük van :D

2013. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a 4.-ben lennék benn.Fuu rengeteg szereplőt imádok sok idő lenne míg felsorolnám.De a legleg kedvenceim Harry,Hermione,Ron,Draco(nem tudom miért xd),Dumbledore,Piton,Sirius,meg Ron két ikertesója.
2013. nov. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hetedik tanévben lennék tanuló, és próbálnám megvédeni a diákokat és kicsinálni Carrowékat :D
2021. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!