Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok Bud Spencer...

Mit szóltok Bud Spencer halálához?

Figyelt kérdés
Személy szerint nagxon megrázott. Talán az egyik utolsó generáció tagja vagyok, aki ezeken a filmeken nőtt fel és örökre benne maradnak az emlékünkben. Még most is megunhatatlanok a páros filmjei és bármikor meg tudnám nézni őket. Nektek milyen kötődésetek van felé? 16/F

2016. jún. 27. 23:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
17%
KAMUHÍR!
2016. jún. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
#11 Ezúttal nem az, sajnos.
2016. jún. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Iggy Pop még köztünk van, remélem így is marad!

Nyugodjon békében "Piedone" !

2016. jún. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon láttam meg, mikor este 10 után pár perccel egy ismerősöm írt róla valamit, nem tért ki a lényegre, de éreztem, hogy nem csak úgy jött neki ez a gondolat róla. Utána jött be a hír alatta, teljesen lesokkolt. Személyesen nem ismerhettem sajnos, de mindig is a kedvenc színészem volt, bíztam benne, hogy még egy 10 évet köztünk lesz.


22 éves vagyok (lány), de nem telik el úgy egy hét, hogy ne néznék meg 500-szorra egy filmet tőle. Hatalmas ember volt, pótolhatatlan. Szerettem volna legalább egyszer élőben látni, de ez már nem fog összejönni.


Riposa in pace. E grazie... di tutto.

2016. jún. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Én bevallom megsirattam.


Hatalmas hatással vannak rám a filmjei a mai napig.


Mintha megéreztem volna, mert a hálának időpontjában is egy filmet néztem tőle, a Fordítsd oda a másik orcádat is címűt.


Így megrázott a halála. Isten nyugtassa békében!

2016. jún. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Számomra több volt, mint egy színész. A filmjein nőttem fel, olyan volt Ő nekem, mint egy családtag, most ezt nem is tudom megfogalmazni. Sokkolt ez a hír, azóta is a könnyeimmel küszködök.
2016. jún. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
100%

"Kár érte, kiváló ügynök volt!"


Nagyon-nagyon sajnálom, imádom az összes filmjét, századjára is képes vagyok önfeledten nevetni a poénokon, mintha először látnám. Az én gyerekeim egyébként biztos az ő filmjein fognak felnőni, mert én megmutatom nekik. Nyomás utána; Nincs kettő négy nélkül; Ördög jobb és balkeze; Kincs, ami nincs; Bűnvadászok és a többi. Felejthetetlenek.

Tegnap anyukám babot főzött, még poénkodtam is vele, hogy nehogy pofonosztás legyen náluk, meg azért maradjon mindenkinek foga...

Bud Spencer már odafönt osztogatja a pofonokat. És igen, ez az élet rendje, de akkor is megrendítő, amikor egy ilyen nagy legenda távozik. Most is, ahogy ezt írom, könnyek gyűlnek a szemembe. Nyugodjon békében.

2016. jún. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki példát vehetne róla emberségből! Rengeteget jelenetet játszottunk el a filmjeiből a haverokkal kisebb koromban, nagy hatással van rám a mai napig, legyen neki könnyű a föld! :(
2016. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
*rengeteg
2016. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy ez lehetetlenség, de én mindig is azt hittem hogy ő soha nem fog meghalni. Legalább is biztam benne. Hogy mindig jönnek új filmek, új poénok, új pofonok. Most, hogy felnőttem beláttam, hogy mindenki meghal, még az ilyen legendák is. De csak félig. ^^

Mert a másik fele a Földön marad, a mi szivünkben, és a filmjeiben.

Én is belekönnyeztem mikor megláttam... Nyugodjék békében a gyerekkorom királya.

A pisztácia.... Nos... az végleg kifogyott...

2016. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!