Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a gyerekek...

Miért van az, hogy a gyerekek nagyon szeretnének felnőtté válni aztán amikor felnőtté alakultak akkor gyerekek akarnak lenni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 28. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A többség könnyebben meglátja a dolgok előnyét, mint a hátrányát.
2016. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hátrányát könnyebb meglátni. Soha nem akarok felnőni.
2016. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már gyerekkoromban sem szerettem volna felnőtt lenni, nagyon is jó volt gyereknek.
2016. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát... kiskoromban mindig irigyeltem a felnőtteket. Gondoltam, nincs iskola, csak majd bejárok dolgozni, jól megfizetnek, lesz egy szép, tágas és nagy házam, és egy szerető, csinos feleségem, és kiskutyák játszadoznak majd a kertben és én leszek a világ legboldogabb embere. Asszem, nyugodtan ki is röhöghetném gyerekkori önmagam.


Szerintem a gyerekek egyszerűen még nem látják az élet árnyoldalait.

2016. jún. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mindig mindenkinek az kell, ami nincs.
2016. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is felnőtt akartam lenni hogy azt csináljak amit akarok és nagyon élvezem a fa**om sem akarna megint gyerek lenni. 30F
2016. jún. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 MZ.per.X ***** válasza:
100%
Mert gyerekként még azt hiszed, hogy ha felnősz, akkor szabad ember leszel, azt csinálod amit szeretnél, pénzed lesz, házad lesz, kocsid lesz. Aztán rájössz hogy az élet nem habos torta. Na meg sok tini akar azért "nagykorú" lenni, mert akkor senki nem parancsol és kérhet sört, cigit legálisan.
2016. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként nem láttam meg, milyen felnőttnek lenni, csak azt, hogy magam ura vagyok, szabadabban dönthetek stb....aztán most, két évvel az érettségi után, munkával, lakhatással már látom hogy nem olyan buli, bizony felelősség terhel minden apró dologért.
2016. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert folyton azt tapasztalják, hogy a felnőtteknek mindent szabad, van pénzük, azt csinálnak amit akarnak. A szüleik is mindig mondogatják nekik, hogy majd ha nagy leszel, csinálhatsz ezt meg azt. Aztán felnőnek és csalódnak.


Én gyerekkoromban szerettem volna felnőtt lenni, ennek elsősorban az volt az oka, hogy akkor már nem verhet a többi gyerek. Felnőttként nem szeretnék újra gyerek lenni, bőven elég volt az a sok szar év amíg mindenki belém taposott.

2016. jún. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon fel szerettem volna nőni, mert akkor végre nem "anyámék kenyerét eszem", azt csinálok amit akarok, oda megyek, ahová akarok, és úgy nézek ki, ahogy akarok.


Most, hogy felnőttem, már nem anyámék kenyerét eszem (és hihetetlen, de szeretem a munkám), azt csinálok, amit akarok, oda megyek, ahová akarok, és úgy nézek ki, ahogy akarok.

Most vagyok a legboldogabb! Sosem értem, miért szeretné magát valaki újból kiskorúsítani. Rendben, anya főzött rám, és nem kellett aggódnom a számlák miatt - ezzel most a gyerekkor összes előnyét fel is soroltam.

2016. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!