Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyák! Éreztették már a...

Édesanyák! Éreztették már a gyerekek veletek, hogy rossz anyák vagytok, mert nem tudtok megadni nekik mindent, amit szeretnének?

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 21:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a kamaszok 90%-a nap mint nap ezt érezteti a szüleivel :) (akár igaz, akár nem)
2015. dec. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
nem aza dologom mint anyanak hogy megadjak nekik mindent nem attol leszek ,,jo anya,, igy max elkenyeztetem oket ami senkinek nem jo
2015. dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
ezt csak a kamaszok érzik
2015. dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%
Ezt nevezik érzelmi zsarolásnak. A kölykök képesek rá, ha nem kapják meg, amit akarnak. Ne hagyd magad! :)
2015. dec. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Már több, mint öt éve elváltam az apjuktól, azóta egyedül nevelem őket, 19 és 14 évesek a lányaim. A nagyobbik lányommal nincs is nagy gond, ő már főiskolás értelmes. A kisebbik lányom az aki megjegyzéseket tesz, hogy én már öreg vagyok /43 évesen/, miért nem változtatok munkahelyet, ahol többet kereshetnék, miért veszek ruhát /évente egyszer/, nekem már minek...stb...
2015. dec. 8. 21:46
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Most kezd igazán kamaszodni, ilyenkor nagyon meg akarnak felelni a többieknek, erős a vágy bennük a menőzésre. Majd kinövi. :)
2015. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Nen veled van a baj, hanem a kisasszonnyal...kicsit elmérte az arcát. Gyorsan le kell állítani, mielőtt rosszabb lesz.
2015. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De hogy állítsam le?? Én próbálok az ő fejével gondolkozni és az anyja vagyok, de barátként próbálok vele beszélni, nem szigorral, mert szeretnék vele jó kapcsolatot ezek után is, hogy elmondja a problémáit. Csak annyira lelkis, ami talán a válásnak is köszönhető, mert hiányzik az apja, nem törődik vele sajnos. Én nem tudom mind két szülőt pótolni egymagam.
2015. dec. 8. 22:08
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

ennek semmi köze a válláshoz csak kinyilt a csipája,

ne akarj a barátnöje lenni te az anya vagy szigoruan szabd meg a határokat

2015. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog jóban lenni a gyerekkel, és egy másik, hogy hagyod, hogy megalázzon. Igenis lehetsz vele szigorúbb, sőt, legyen következménye abnak, hogy "beléd rúg".
2015. dec. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!