Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én sírtam el magam...

Csak én sírtam el magam amikor olvastam, hogy meghalt Bud Spencer?

Figyelt kérdés

Hiszen személyesen nem is ismertem, de láttam minden filmjét, kedvencem volt, rajta nőttem fel, sokkolt mikor tegnap este olvastam.

Remélem nem csak én vagyok így ezzel.


2016. jún. 28. 22:39
1 2
 1/13 eznemlényeges ***** válasza:
13%
Annyira ütötte meg a szívemet mint amikor rálépek egy csigára
2016. jún. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ha már ennyire érzéketlen tapló vagy legalább ne kommentelj ide.

Köszi

2016. jún. 28. 22:42
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Az emberek meghalnak. Kicsit rossz érzés olvasni, hogy egy régi kedvenc már nincs közöttünk, de ettől még nem ér véget a világ.
2016. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az osszes nagy rajongoja ugyanigy reagalt, nincs ezzel semmi baj :)
2016. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem bizonyára nem csak téged, hanem a családját is. :D Én is láttam az összes filmjét, de hogy milyen ember volt fogalmam sincs még azt sem tudtam hogy eddig élt szóval a halála nem igazán rázott meg. Egyébként az egyes válaszoló csak a kérdésre válaszolt.
2016. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megrázott egy kicsit, előhozott régi emlékeket, pl. hogy mamámmal mennyit nevettünk a Bud Spencer filmeken. Sajnos már ő sincs velem hosszú ideje.
2016. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Eszter76 ***** válasza:
95%
Ha ezúttal tényleg meghalt, akkor nagyon sajnálom. De annyiszor volt már ez álhír sajnos, hogy várnék pár napot, amíg elhiszem.
2016. jún. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez szerintem már nem hoax. A Facebook oldalán is kiírták olaszul, hogy hol lesz a temetés ( [link] Egyébként a facebookos tevékenységéből is láthatod, hogy júni 26-án még élt, 27.-én már nem ébredt fel... :/ :( De igazából én örülök neki, hogy nem kellett éveket szenvednie egy borzalmas betegségben, hanem nyugodtan tudta befejezni az életét. Nyugodjék békében. Ismétlem: ez már nem hoax sajnos! Emlékszem, hogy pár éve volt egy ilyen hír, de ez a sanyarú igazság.
2016. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is megkönnyeztem, a legnagyobb kedvencem volt, szép, teljes életet élt, békésen távozott, Isten nyugosztalja!
2016. jún. 29. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Rossz érzéssel töltött el bizony.

Eddig 4

3 híresség halála rázott meg, zökkentett ki pár napja, ez is ilyen volt.

M. Jackson, P. Swayze halála volt ilyen és abszolut kedvenc énekesnőm Whitney Houston halála szomorított el nagyon.

Sajnos ez az élet rendje, elmúlás előbb-utóbb.

2016. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!