Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők olyan könnyen szülnek...

A nők olyan könnyen szülnek mostanában, hogy rá pár napra tökéletes fotót tesznek fel magukról a FB-ra, széles vigyorral, full sminkben, szinte tökéletes alakkal?

Figyelt kérdés
és babával a karjukban.

2016. jún. 29. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem szülnek könnyen, csak nem hagyják el magukat. Már nem divat az "asszonyos külső".
2016. jún. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez alkati kérdés is. Ismerek olyan nőt, akin 4 gyerek után sem látszott, hogy szült, úgy, hogy a gyerekek egymás után jöttek.
2016. jún. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Régen is voltak, akik könnyen szültek. Akiknek vissza kellett varrogatni a belső szerveit a helyükre, azok ma is csak fekszenek pár nappal a szülés után. Egyébként bármilyen képre igaz, hogy negszépítik hozzá kicsit a dolgokat, miért éppen a szülés utáni lenhe kivétel?
2016. jún. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Én inkább azt hallom gyakrabban nőktől, hogy mennyire megviselte őket a szülés, sokan elég későn vállalnak gyereket és az életkor előrehaladtával a szervezet már nem annyira rugalmas, nehezebben viseli a szüléssel járó megterhelést, ezért a szülő nők nagyobb megpróbáltatásokat és kockázatot kénytelenek vállalni. Habár sokaknak ehhez képest mégis megéri, mert ugye babát szeretnének... :-)
2016. jún. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Meddig tart elkészíteni egy fotót? Különösen, ha létezik Photoshop...:-)
2016. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Full smink es 100 probakep utan 1 sikerult. Aztan azt megphotoshoppolta meg tett ra par effektet es kesz is van a parasztvakito facebook foto.
2016. jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Van, aki könnyen szül. Van, aki nem. Ez szerencse kérdése is nagyban, nem csak, hogy valaki elhagyja-e magát vagy sem.

Van, akinek van rá igénye, hogy feszítsen a fb-on és bizonyítson valamit. Van, akinek nincs.

Egyébként meg egy jó beállítás, egy jó smink, jó fényviszonyok és bárkiről lehet előnyös fotót csinálni :) Pláne ha még szűrőket is használnak. És akkor még ott van a Photoshop is. Van olyan rég nem látott ismerősöm, akit élőben alig ismertem meg, mert a fb-re kitett machinált képei köszönő viszonyban sincsenek az igazi arcával :D

2016. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Pár napra azért kétlem. Vannak igazi fotók, amiken mutatják, hogy napokkal a szülés után még akkora a hasuk, mintha még mindig terhesek lennének.
2016. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Első babámmal megszenvedtem, akkor kb 2 napig szörnyen néztem ki.

Második tényleg könnyű volt és utána tök jó formában voltam.

DE. A hasam nem ment vissza rögtön, kellett neki 1-2 hét, mire vállalható lett. Aztán kb 9-10 hónap, mire viszonylag lapos volt már.

Szóval ha a hasam nem látszott volna a képen, és szépen ki vagyok festve, akkor rólam is készülhetett volna ilyen kép. Amúgy meg nem hagytam el magam, 170/55 voltam előtte és utána is. :)

Genetika kérdése is, ki mennyit szed fel, meg ugye attól is függ, ki mennyire vizesedik terhesség alatt. Hát meg az akaraterő, meg nem úgy kell hozzáállni, hogy szült egy gyereket, onnan már tök mindegy, hogy néz ki.

2016. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A 2010-es években? Ezt most komolyan kérdezted?

Józan paraszti ésszel... tényleg rengeteg szerkesztő program van már manapság,majdnem mindenki használja.Most egy friss anyuka,miért ne tenné?

A nyakamat rá,hogy telenyomják efektekkel.

2016. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!