Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti elengednétek a 23 éves...

Ti elengednétek a 23 éves fiatokat olyan helyre ahol még veletek nem járt vonattal?

Figyelt kérdés
Úgy hogy még vonattal se volt egyedül sehol..?

2016. jún. 29. 11:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Marmint 13 evest?? Helyzetfuggo de esetek nagy százalékában igen.
2016. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen el. Esetleg, ha 13 évest írtál volna, akkor alappal kérdezhetted volna meg, de így... Valaki már 23 évesen családapa. Ismerőseim USA-t járták be ennyi idősen.
2016. jún. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
23 évest... jól írtam és Te is jól látod..
2016. jún. 29. 11:29
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem volt még sehol egyedül??

Életképtelent nevelsz belőle? Mi lesz vele, ha valami történik veled, veletek? Éhen fog dögleni.

2016. jún. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy 23 éves felnőtt férfit?????

Akkor talán elköltözni se engednéd, ha végre le akarna szakadni rólad???

2016. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodj kicsit el, mennyire nem vetted észre, hogy a gyereked felnőtt. Szomorú nagyon, hogy ennyi szülő nem képes életre nevelni a gyerekét. Azonnal próbáld meg helyrehozni amit még lehet. Mondjuk a vonat jó lesz első lépésnek.
2016. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
99%
El. Sőt, inkább küldeném, hogy mozduljon már ki önállóan is végre. Jobb későn, mint soha...persze, hacsak nincs valami pszcihés betegsége, vagy súlyosabb testi fogyatékossága, mert az más.
2016. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Jézus Krisztus. Hidd el, nem olyan nehéz vonatozni, bár 19 éves létemre én is féltem egy kicsit, de az egyedül utazás miatt, mert lány vagyok, mai napig nem szeretek egyedül utazni. Jegyet venni, megfelelő helyen leszállni, vagy valakit megkérdezni erről, nem olyan nagy dolog. A fiad 23 éves, nem 13. Nincs mitől félnie. Legyen nála pénz, ha mégis rossz helyen száll le, hogy tudjon jegyet venni, ennyi. Ha ő maga is fél az utazástól, akkor menjen a testvérével, vagy barátaival, biztos van valaki aki elkísérné, de ne pont az anyukája. Nincs bajom a szülő-gyermek közti jókapcsolattal, de így születnek meg az életképtelen, anyuci pici fiai.
2016. jún. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Inessential ***** válasza:
100%
Én már 14 évesen vonatoztam egyedül.
2016. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%

23 évesen csak úgy, ha a nyakában van egy biléta, névvel, címmel, telefonszámmal és nem túl messzire, hogy ha kelk akkor vissza tudjon jönni, hogy kicseréljem a pelusát....


Könyörgöm! Már felnőtt ember

2016. jún. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!