Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elengednétek a 17 éves...

Ti elengednétek a 17 éves fiatokat Budapestre az Autó Motor és Tuning Showra ami vonatal 180km?

Figyelt kérdés
2016. márc. 17. 23:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Részletek?


Ott kell aludnia? Este jön haza? Kivel megy?...


Ha mondjuk lemegy pár barátjával, este meg indulnak vissza, akkor miért ne? A távolság itt most nem sokat nyom a latba, mivel nem más oszágba megy. Ami 170 km-re emgtörténhet, az ugyan így megtörténhet a legközelebbi vársoban is.


Nyilván nektek, és neki kell tudnia, hogy ez nem több egy remek élménynél, vagy inkább egy olyan dolog, ami túl nagy terhet jelentene mindenkinek, klönböző okokból kifolyólag.

2016. márc. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Reggel menne este jönne viszont egyedül.
2016. márc. 18. 00:06
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hacsak nem tudom róla, hogy még ennyire sem engedhetem el. Igaz, én később mentem ilyenekre (illetve én számítógépes kiállításra), de akkor sem voltam érettebb, mint 17 évesen. Egy csomó ifjonc többnapos demoscene partykra jár tiniként, abban sem látok semmi problémát, bár én azt is később kezdtem, mivel korábban nem tudtam róluk, sajna.
2016. márc. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Igazából én vagyok a 17 éves fiú. Nem akarnak elengedni mondván h ott sok a hajléktalan, bankrablás stb. meg minek mennék én oda még csak 17 vagyok majd 2 év múlva. Inkább menjek Debrecenbe a Fórumba (70km).
2016. márc. 18. 00:29
 5/22 anonim ***** válasza:
50%
Egyedül nem. Budapest éjszakánként tényleg nem a legbiztonságosabb. De ha még világosban elindulna a vonattal hazafelé, és tudnám, hogy megvan a magához való esze, kiismeri magát a városban, közlekedésben, stb, akkor lehetne róla szó.
2016. márc. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
Simán. A szüleid meg buták.
2016. márc. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 MZ.per.X ***** válasza:
79%

Én annyira bírom az ilyen ős vidéki szülőket. Én hányszor hallottam ezt a szöveget, úgy meséltek Pestről mintha valami háborús zóna lenne ahol csak gépfegyverrel mehetsz utcára. Na nem mintha Debrecen vagy akármelyik városunk jobb vagy rosszabb lenne mint Pest.


Na meg ha úgy nézem, ugyanúgy történhet bármi 70 kilométeren és 180 kilométeren is. Arról nem is beszélve hogy 18 éves kor után meg kb mindenki elszabadul egyetemre Pesten, tök egyedül.


Főleg úgy nézve, hogy a Nyugati-Debrecen vonalon alapból tele vannak a vonatok diákokkal, akik hetente ingáznak. Nyugatitól Örsig Metrózni kell, az sem para dolog, onnan meg Busszal nem messze van a Hungexpo. Vagy Zugló 7-s busz, 3-as villamos kombó.


Arról meg ne is beszéljünk, hogy ott az okostelefon, legyen rajta térkép, pl HERE maps letöltve, meg Budapesti menetrend, és GPS-el még eltévedni sem lehet.

2016. márc. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%

Elengedném. Budapest lehet hogy egy vidéki szemével gáz, de itt élve nem annyira.

Az éjszakai hazautazás miatt sem aggodnék, mivel a Hungexpo az Örs vezér terénél van, ahonnan 3 metrómegálló a Keleti pályaudvar.

Amúgyis 17 éves, nem 13.

2016. márc. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Csövesek meg bankrablás, peeeersze. Hagyjuk már, szüleid hol élnek? Egyszerűen annyi az oka, hogy gyereknek néznek még téged, legalább egy haverodat rángasd el, hátha az megnyugtatja őket.
2016. márc. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
13%
Az ilyen kiruccanásokba pedig 10/9 fiatal beiktat egy kis ivászatot.
2016. márc. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!