Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A rasszisták miért mondják,...

A rasszisták miért mondják, hogy ők nem azok?

Figyelt kérdés
Nem rég olvastam egy kérdést ebben a témában és sokan azt írták a migránsokról meg a cigányokról, hogy ők szimpatizálnak velük. És jön egy ilyen példa, hogy "én szimpatizálok az oroszlánokkal, de nem engednék be egy oroszlánt a házamba". Állathoz hasonlít embereket és makacsul azt hajtogatja, hogy ez nem rasszizmus. Meg "én nem vagyok rasszista, de az ember színe fehér". Többszörösen ellent mondanak saját maguknak. Mi az oka ennek?

2016. júl. 2. 10:17
 1/7 tetro ***** válasza:
65%
Mert azt már megtanulták hogy a rasszista halmazba tartozni helytelen dolog, igy ez ellen tiltakoznak. De ettöl még a logikájuk nem lett jobb.
2016. júl. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MZ.per.X ***** válasza:
0%
Mert a "rasszizmus" csak egy generált fogalom amit bárkire rá lehet húzni és teljesen szembemegy az egyéni és társadalmi önvédelemmel.
2016. júl. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tetro ***** válasza:
47%

11.56

minden fogalom generált. sőt mindennek az elnevezése generált. pl struccnak hívjuk a nagy, fekete tollú madarat amelyik homokba dugja a fejét. és attól, hogy a fogalom generált, attól még a strucc strucc marad.

2016. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Inessential ***** válasza:
0%
Az ember is állat.
2016. júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Melyik mondja? Én például nem tagadom. Szerintem a rasszismus egy teljesen normális dolog, és önmagában nem kötődik a "gyűlölethez" akkor sem ha egyesek próbálják így beállítani.
2016. júl. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Jut eszembe, a struccok nem szokták homokba dugni a fejüket. Ez egy tévhit.
2016. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En rasszista vagyok/voltam es leszek es el is vallalom barmikor barki elott.
2016. szept. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!