Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti mely népekkel, etnikumokkal...

Ti mely népekkel, etnikumokkal szemben vagytok rasszisták?

Figyelt kérdés
Melyekről van rossz véleménytek, esetleg személyes tapasztalat alapján stb?

2016. máj. 9. 17:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
35%
Egyik néppel, etnikummal szemben sem, mert értelmes és tisztességes ember nem rasszista.
2016. máj. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Egyik néppel szemben sem vagyok rasszista. Nem a származása, hanem a tettei/viselkedése alapján ítélem meg az embereket.
2016. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%
Cigányok és arabok, a cigányokkal elsősorban személyes tapasztalatok alapján, az arabokat inkább a kultúrájuk és mentalitásuk miatt, beszélnék bővebben hogy mi velük a problémám de nem akarom elkezdeni a politizálást.
2016. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%
Én az antarktisziakat tökre gyűlölöm. Meg nagy veszélyt jelent az európai kultúrára hogy folyamatosan olvad az antarktisz aztán egyszer csak idemenekülnek a fostos kutatóállomásaikkal és elveszik a munkánkat meg majd élősködnek a segélyeken, mert mindegyikük dolgozni nem akaró csürhe!!!
2016. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
46%
Természetesen egyikkel sem. Civilizált ember a tettei alapján ítél meg másokat, nem a származásuk alapján.
2016. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
50%

Cigányok, közel-keletiek,afrikaiak.

Ezeket nem csípem.


Másokkal, törökök, kínaiak...stb nincs bajom.

2016. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Azért én nem tartom olyan ördögtől valónak a rasszizmust, mert szerintem igen is van különbség a fajok, rasszok között.


Nincs egyenlőség köztük.


Én a cigányokkal, négerekkel, muzulmán bevándorlókkal és a zsidókkal szemben vagyok rasszista.


És ez a fajta rasszizmus koránt sem a gyűlöleten alapszik.

Nem gyűlölöm őket csak felismerem a minőségi különbséget, leginkább a mentalitást illetően.

2016. máj. 9. 18:49
 8/24 anonim ***** válasza:
58%

Vannak emberek, akikkel első látásra tartom a minimum egy lépés távolságot. ha megszólal...bármit mond...szerintem hazudik. Ha a villamoson mellém áll, megnézem be van-e gombolva a zsebem.

Ettől függetlenül elítélek minden olyan kijelentést ami az etnikai hovatartozása miatt megszól vagy látatlanban elítél bárkit is.

Most akkor rasszista vagyok vagy nem?

2016. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
56%

Mindegyikkel.

Van pozitív(pl a sárgák okosak)

De van sok negatív(pl az afrikai feketék buták mint a kő)

2016. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
58%
Nem hiszek a rasszizmusban.
2016. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!