Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon van értelme írni neki?

Vajon van értelme írni neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Biztos egy megszokott,hülye helyzetnek fog tűnni,de leírom.Az a helyzet hogy szeretnék írni egy sztárnak.Vagyis én nem foglalkoztam régen vele,de mostanában többször tűnt fel nekem.Tulajdonképpen nem vagyok a rajongója,nem ezért írnék neki. Nem a szakmai teljesítménye vagy a külseje miatt írnék neki leginkább,hanem mert mégha hülyén is hangzik,van bennem egy késztetés féle hogy írjak neki. Persze tisztában vagyok azzal hogy az ilyen üzenetekre az esetek legnagyobb százalékában nem írnak vissza.És,nem tudom írjak-e neki,mert lehet nem válaszol,viszont lehet elolvassa amit írok,és ha felkelti az érdeklődését az üzenetem,vagy csak olyan kedve van,lehet válaszol.Az is forog a fejemben,hogy talán jobb megpróbálni mint nem megpróbálni.De párszor meg megijeszt a gondolat.Mégis van bennem valami késztetés hogy írjak neki.Az a helyzet hogy nem a szakmai sikerei miatt érdekel,meg nem a külseje miatt (ellenkező neműek vagyunk),hanem emberileg.Persze nem lehet az ilyeneket emberileg megismerni,de az emberi lénye érdekel ,nem a többi.

Rossz következménye nem lenne annak hogy írok neki,mégis bizonytalan vagyok,mert mégiscsak egy sztár.Viszont a Facebook profilját láttam,és úgy tűnik hogy viszonylag reagál a rajongókra.Pl. láttam már hogy megosztotta vagy lájkolta amit rajongók tettek ki róla.Kommentekre nem válaszolt,de úgy tűnik nem is zárkózik el teljesen.Vajon ha írnék neki,és egy kicsit másfajta,különlegesebb szöveggel,akkor válaszolna? vagy fölösleges megpróbálni?


2016. júl. 2. 20:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárki megkérdezné: nem vagyok sem 12,sem 13 éves.14 vagy 15 éves sem.
2016. júl. 2. 20:12
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy probat meger, semmit sem veszitesz vele.
2016. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Tehát 16 vagy?
2016. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem vesztesz vele semmit.
2016. júl. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Masodik valaszolo: ha ennyire erdekel, 19 vagyok.
2016. júl. 2. 21:01
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Írjál neki, komoly stáb áll mögöttük akik szerkesztik az fb profilt, válaszolgatnak az arra érdemes levelekre, szóval még választ is kaphatsz.
2016. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

4es: ha stab all mogotte akkor persze egy erre kivalasztott embertol kapnek valaszt,nem?


Vagy ha erdekesnek tartjak,akar tole?

2016. júl. 2. 21:07
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Szóval írni akarsz neki a semmiért? Ez nyomós ok.
2016. júl. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha belegondolsz... nem irsz neki 0% eselye van, hogy visszair, ha meg irsz neki, akkor lehet hogy csak 1% eselyed van hogy visszair, de az is tobb mint semmi.

Ha nem ir vissza akkor sem vesztesz semmit, mivel nem fugg tole az eleted.

2016. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Írj neki! Kicsi esélyt tartok rá, hogy személyesen olvasgassa az üzeneteket, de ha mégis így van, hát ugyanolyan ember, mint te vagy én. A stábja szintén ember. Akkor meg? :D
2016. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!