Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hiába vannak céljaim, úgy...

Hiába vannak céljaim, úgy érzem nincs értelme az életemnek. Valaki érzett már így közületek? 25/N

Figyelt kérdés
Elmúlt idővel ez az érzés?
2016. jún. 13. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen! :( Van amikor jobb, de idővel mindig visszatér ez az érzés.
2016. jún. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már évek óta céltalanul élek,no comment
2016. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pandas74 ***** válasza:
Ez nekem egy paradoxon.....ha van celod ,valositsd meg,es azonnal ertelmet nyer az eleted!Inkabb a celok megvalositasnak kepessegenel erzem a problemat.Vagy tul nehezek,vagy nem erzel magaban erot a megvalositasukhoz.Csak kezdj neki....es ne szurdd el. Igen, persze,vagyunk igy egyparan ezzel....en is de velem inkabb az a baj ,hogy nem tudom jo celok -e amiket el akarok erni,es amit eddig elertem az vajon jo-e.Az eletednek ,pedig mindig van ertelme,csak ra kell jonnod mi az!Lenyeg ,hogy az ertelmet ne arto ,gonosz szandek hatarozza meg,azon kivul barmi lehet.Legjobb ,ha elkepzeled ,mi tenne boldogga.....mert az eleted celja ,hogy boldog legy!
2016. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az elmúlt években egyre többször jött rám ez az érzés. Emiatt teljesen lehangolt voltam, nem is volt kedvem semmihez. Ma már valamivel jobb, de van hogy hullámzik pont emiatt a hangulatom. Ez ellen nem tudom mit lehetne tenni.

Sokan mondják, hogy sportoljon az ember,stb.. megvolt, de ennek ellenére sem enyhűlt túlzottan a dolog.


Remélem elmúlik hamar ez az érzés nálad! :)


18/F

2016. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

most is ezt érzem

nem hiszem, hogy csak úgy elmúlna

/20n/

2016. jún. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha már ennyien ezzel küzdünk, kitartást kívánok nektek!

Sajnos én szóbeli előtt állok, és ez egy kicsit megnehezíti a rákészülést.. :/

2016. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!