Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én is viselkedhetek úgy...

Én is viselkedhetek úgy nőkkel h "idegenekkel nem ismerkedem"?

Figyelt kérdés
Tehát ha csinálok valamit és odajön, csinálhatom azt h közömbös vagyok és nem igazán érdekel ?
2016. júl. 5. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

persze, bárki csinálhatja...


23F

2016. júl. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Persze. Nem értem, miért kellene bárkinek minden jöttmenttel leállnia. Olvasgatok itt is épp elég sztorit, kinél hogy próbálkoztak vagy ki mivel nem járt sikerrel.

Normális esetben valamennyire ismernünk kell a másik felet, hogy azt mondhassuk, hogy igen, vele megpróbálnám. Egyesek viszont túl gyorsan akarnak haladni, ami nem mindenkinek jön be.

2016. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Csinálhatod, de ezzel magad írod le mások előtt, kiderül bunkó vagy. Attól mert valaki azt mondja "idegenekkel nem ismerkedem" az nem azt jelenti hogy ovis módjára neked azt kell csinálni amit a másik.
2016. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

"idegenekkel nem.ismerkedem"


Hát akkor kivel? :D Eddigi barátaidat hogy szerezted, ők nem idegenek voltak (mégha voltak is közös ismerőseitek)? Pl. az ismeretlen munkatársak is idegennek számítanak, nem? A családtagjaiddal ismerkedsz vagy mi? :D

2016. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
tudod.. barátzona
2016. júl. 5. 15:41
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Nincs barátzóna. Így nevezte el pár önbizalomhiányos cicafiú, hogy nem esik le tőlük mindenki bugyija.
2016. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha tudsz olvasni a kérdésben nem véletlenül van idézőjelbe az "idegenekkel nem ismerkedem" gondolkozz egy kicsit aztán rájösz
2016. júl. 5. 16:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Bármilyen olvasott ember úgy értelmezi, hogy a nők ezt mondják neked, és te ezt idézed. Nem nagyon lehet máshogy értelmezni.
2016. júl. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igy van, ezzel a kérdéssel én csak azt tükrözöm vissza amit a nők adnak, tehát ne bennem keresd a hibát hanem a társaidban :)
2016. júl. 5. 16:13
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem keresem benned a hibát, kiscsillag, csak furán fogalmaztál. Nem akarlak megismerni, csak nem érthető, amit írsz.


Tehát azért raktad idézőjelbe, mert ezt mondják? Kik mondják ezt? Barátok? Ismeretlenek? Hogy jött ide a "barátzóna"?

2016. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!