Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy lány hegesztőnek tanul?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm, aki idén ballagott általános iskolából, és lány létére hegesztőnek tanul tovább. Mit gondoltok arról ha egy lány hegesztő akar lenni?
2016. júl. 6. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Belevaló csaj lehet! Meghegggeszteném!
2016. júl. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy én meg a targoncázást próbálnám ki lány létemre. Nincs azzal baj.
2016. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A gondolataim:


Wow!

..de végül is, miért ne?


S itt elveszteném az érdekéődésémet, mert nem érdekel ez a szakma... Azért nekem érdekes az ilyesmi :) Én demoscene coder volnék (bár ez majdnem múlt idő már), ami érdekesebb s ritkább lányban, mint a programozó. S egyesek még az utóbbin is képesek meglepődni.


A szokatlanságon kívül semmi nincs benne. Őt ez érdekli vagy ebben lát fantáziát vagy valami oka csak van rá. Rossz is lenne egy sztereotíp világ, ahol mindenki a biológiai nemének "megfelelően" öltözik, viselkedik és tanul szakmát.

2016. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Inessential ***** válasza:

Ha neki ez tetszik, akkor tanulja/csinálja.

Nincs külön véleményem róla.

2016. júl. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Imádom a bikiniben, védősisakban, csatak izzadtan, férfias szerszámmal hadonászó csajokat ahh
2016. júl. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha szereti/érdekli,akkor csinálja. Nekem tetszik a dolog,én is hegesztő vagyok.

Ha ügyes,egész jó pénzeket kereshet vele.


24F

2016. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak nyugodtan! Cecília is Esztergályos
2016. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én autószerelő vagyok és az én sulimban is volt két lány. Annyira el voltak tellve maguktól, hogy mennyivel jobbak a többi lánynál, hogy nekik ki kell nyalni a seggüket, mert férfias szakmájuk lesz. Én a hegesztőről is ezt gondolnám, hogy valószínűleg egy öntelt p_csa.
2016. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A családján és rokoni körén belül egy csomóan ellenezték és kishijján hülyének nézték..
2016. júl. 7. 12:45
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem minden lány hegesztő hülye pi**a... Vannak nagyon elkényesztetett és sokatképzelő lányok is....
2016. júl. 7. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!