Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire nagy baj hogy próbálo...

Mennyire nagy baj hogy próbálok magamtól mindenkit elvágni?

Figyelt kérdés

Igazából nagyon szeretném, ha szeretne már valaki, de félek hogy majd csalódnom kell, mint eddig már sokszor. Nem tudok megbízni senkiben és igazából nem is hiszem hogy engem tudna valaki szeretni.

(Egy önbizalom és szeretet hiányos 17 éves lány.)



2016. júl. 6. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele.
2016. júl. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj, neked lesz az mert így esélyed sincs a boldogságra. Szeretetet sem fogsz kapni, magányos leszel. Ha nem ezt akarod akkor viselkedj normálisan, legyél vidám, barátságos, az olyan embereket szeretik. Csalódni meg mindenki szokott időnként, hozzá kell szokni hogy nem minden egy tündérmese az életben.
2016. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nezd az elet nem egyszeru. Neha kifejezetten sz@r tud lenni. Van amikor olyasvalakit is elvesztesz, aki szamodra mindent jelentett. De ki kell tartani. Nem szabad begubozni. Alld meg a helyed a viharban es kutasd a boldogsagot. Mert megeri meg akkor is, ha ugy erzed nincs erod folytatni. Hidd el, elobb vagy utobb te is megleled a boldogsagot. :)
2016. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hozzá tartozik az élethez, benne van hogy csalódni fogsz vagy nem úgy jönnek össze a dolgok ahogy szeretnéd, de így szerzel tapasztalatot és fejlődik a személyiséged is.

Első körben az önbizalmadat próbáld építeni, találd meg azt amit szeretsz és sikerélményed lesz tőle

2016. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 18 éves korom külön "elvágtam" "mindenkit" magamtól, azóta eltelt 5 év, és pokol az életem. Mindenre kihat, hogy nem járok sehova, totálisan semmi önbizalmam nincs. Ne ess ebbe a hibába mert ebből ahol már én tartok nem tudom ki lehet e még jönni.
2016. júl. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó sosem késő változtatni :)

(Bagoly mondja verébnek de attól még így van:) )

2016. júl. 14. 18:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahh, az ilyeneknek mint én nincs keresni valójuk
2016. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem ugyan nem baj, neked viszont annál nagyobb
2016. júl. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!