Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző ez vagy...

Mennyire jellemző ez vagy mennyire "szabad" ilyet csinálni? (értelmesebben lent)

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmmel meg vannak a bejáratott helyeink, ahol beszélgetni szoktunk egy ital mellett. Az egyik ilyen helyen foglaltunk asztalt, hogy tudjuk ott nézni az EB-t. Ő korábban felhívta őket, de aznapra nem tudtak már adni asztalt, de amúgy is arra jártunk és akkor az én nevemre foglalunk, hogy ne nézzék őt annyira hülyének.


Aki felvette a rendelést az meg megörült, hogy végre tudja a nevem és bejelölt FB-n(le se bírta írni egyébként, csak mivel egyedi a nevem is gondolom beírta az első pár betűt és egyből kiadta). Végül is sokat voltunk ott főleg mióta jó az idő, és látásból az összes pincért ismerjük meg szerintem már ők is minket, mert elég megjegyezhetőek vagyunk, de nekem akkor is fura ez.


Én is emberekkel dolgozom, akik többé kevésbé(főleg akik évek óta visszajárnak) ismernek, de én se jelölgetem őket FB-n.


Az egy dolog, hogy oda járunk sokat, de nem jelenti azt, hogy be kéne jelölnie FB-n, hisz idegen vagyok a számára.


2016. júl. 7. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy barátságosak és próbálnak nyitni feléd.

Ne vegyél már mindent halál komolyan, nincs mindenkinek hátsó szándéka.

2016. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én örülök neki, azért is szoktunk odajárni, mert nagyon aranyosak a pincérek minden alkalommal. Úgy bánnak velünk, mintha minimum valami királylányok lennénk.


Csak fura. Én is úgy vagyok vele, hogy semmi rossz nincs ebben, de lehet anélkül is kedvesnek lenni, hogy jelölgessük egymást.

2016. júl. 7. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem is bejelölt már több pincér is a törzshelyeinkről.

Egyébként egyszerű a megoldás, ha téged zavar, akkor nem kell visszajelölni.

2016. júl. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez rajtad áll. Ismerek orvost, akik a páciensei jelölgetnek be, és nagyon idegesíti. Számomra ez az, ami nagyon furcsa, hogy valaki bejelöli az orvosát.
2016. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A mi háziorvosaink alapból felvettek minket egy fb csoportba
2018. jan. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!