Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem volt bunkó...

Szerintetek ez nem volt bunkó dolog?

Figyelt kérdés

Anyukám és a párja jöttek hozzánk vendégségbe, és én pizzát csináltam, gondoltam azt úgyis szinte mindenki szereti. És ők kint ettek, én meg bementem valamiért a szobába, és hallottam, hogy az az ember mondja anyának, hogy hát neki ez nem ízlik. És anya mondta, hogy azért nekem mondja, majd, hogy finom volt. Hát bevallom rosszul esett, mert egész délelőtt azzal vacakoltam, én gyúrtam a tésztát, meg minden. És mikor visszamentem, volt képe azt mondani, hogy finom volt, köszöni szépen.

Szerintetek ez nem pofátlanság?

Egyébként szerintem semmi baja nem volt a pizzának, a tésztája jó lett, nem lett kemény, nem maradt nyers, direkt megkérdeztem, hogy milyen feltéttel szereti, tehát igazából nem is értem miért nem ízlett neki.


L/20


2016. júl. 10. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem bunkó dolog. Nem mindenkinek ízlik ugyanaz, és az, hogy sokat dolgoztál vele, nem jelenti azt, hogy finom.
2016. júl. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem szereti valószínű a pizzát vagy mily meglepő, tényleg nem ízlett neki a tészta. Hadd ne legyen azért már bunkó, mert valami nem ízlik neki, de téged meg nem akar megbántani.
2016. júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Az, hogy nem ízlik neki, még nem egyenlő a pofátlansággal. Ilyenkor nincs mit tenni, hazudni kell, mert ha a szemedbe mondja az igazságot az a baj, ha pedig hazudik abból van a galiba. Ne rágódj ezen.

Ha nincs rajta gomba vagy ananász, én kiló számra tömném magamba.

2016. júl. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem volt bunkó.
2016. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

Pont, hogy nem volt bunkó, de őszinte sem...


23F

2016. júl. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

Nem volt bunkó dolog.


Nem NEKED mondta, hogy nem ízlik, hanem anyádnak, attól nem tehet, hogy te meghallottad. (Ezzel az erövel azt is lehetne mondani - kis túlzással -, hogy te voltál a bunkó, mert hallgatóztál)


Emellett attól, hogy szerinted jó pizzát készítettél, még em biztos, hogy másnak is ízlik, és nem feltétlen azért, mert tényleg nem jó, hanem mert az ízlések különbözöek. Van, aki pizzánál a puha, magasabb tésztát szereti,van, aki vékony, száraz, ropogósat.

Van, akinek egyik-másik füszer nem tetszik, esetleg valamiböl te többet használsz, mint ami neki tetszik.

Van, akinek éppen az a feltét, amit rátettél, nem az a minöség/íz, amit megszokott ezen a néven.


Ezt lehetne a végtelenségig folytatni, rengeteg olyasmi van, ami nem tetszhet valakinek, anélkül, hogy te valamit rosszul csináltál volna.


Akkor lett volna bunkó, ha VELED közli, hogy amit készítettél, az ehetetlen.

2016. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Inessential ***** válasza:
60%
Nem.
2016. júl. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

A bunkóság az lett volna ha ledobja a kutyának és azt mondja neked hogy, "jóllaktam". De megsem köszöni. Én pl szeretem a mindenféle pizzát, de egy barátom csak és kizárólag a hártyavékony pizzatésztát szereti, szinte már már ropogósan. Így a mondás sem igaz miszerint két dolog van ami akkor is jó ha sz&r. A pizza és a szex... :D Ezek jól hangzó dumák de mindkettőből biztos találni ellenpéldát. :D

Ettől függetlenül biztos finom volt a pizzád.

Amúgy milyen feltét volt rajta? Mert az is lehet hogy kevésbé finom. Egyszer én is rendeltem egy jó kis pizzázóból valamilyen szószos pizzát és bevallom az egyik kedvenc pizzázóm de az a típus nekem sem jött be annyira. Hát Istenem van ilyen. Most akkor bunkó vagyok a pizzázóval szemben?

2016. júl. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
egyaltalan nem volt bunko dolog. akkor lett volna bunko, ha elotted kezdte volna el pocskondiazni a pizzadat. egyebkent nem mindenki szereti a pizzat, attol, hogy te ugy gondolod.
2016. júl. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pl. ha szalámit tettél rá, akkor nagyon nem mindegy, hogy - csak két végletet említve - tescós vagy pick szalámi volt.

Ugyanígy minden másra is vonatkozik, hogy attól, hoyg ugyanúgy hívják, még nem feltétlen ugyanolyan az íze.

2016. júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!