Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez bunko dolog lenne?

Ez bunko dolog lenne?

Figyelt kérdés
egyik baratnom veletlenul kikotyogta nekem mit szandekozik venni nekem karacsonyra. nagyon kedves hogy gondolt ram, en is fogok neki ajandekozni, de amit o ad /ruhadarab/ arra jelen pillanatban nincs szuksegem es nem is tetszik az. megmondjam neki?ha igen hogy? meg nem vette meg azt tudom.
2013. dec. 19. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Már eleve azt se kéne tudnod,hogy mit vesz neked ajándékba.Akkor most még ki is akarod oktatni,hogy mit vegyen neked?
2013. dec. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hát nem tudom bunkó dolog e lenne, de ha nincs rá szükséged és még nem vette meg inkább mondd neki, ő sem költ el feleslegesen pénzt olyanra ami nem kell neked, és neked sem kell hordanod olyat csak a látszat kedvéért egyszer kétszer csak mert nem merted neki elmondani. meg hát ha elmondta, hogy mit akar venni akkor nem nagy titok... vagy mondd neki h van már ugyanolyanod csak más színben... vagy valami ami miatt meggondolja magát
2013. dec. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ajándék lónak ne nézd a fogát! A szándék a fontos, azt lásd meg, ne az ajándékot.
2013. dec. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet jönni az álszent, ajándék lónak szöveggel, de más miért költsön arra, amir az ajándékozottnak semmi szüksége nincs? Kérdező: inkább tényleg azt mondd, hogy pont olyat kaptál nemrég/azt fogsz kapni rokontól meg amúgy is van mellé még X darab belőle. A lényeg, hogy érezze, ez nem jó ötlet, mert nem örülnél neki, de mégse ezt mondd az arcába.
2013. dec. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Add a tudtára finoman. Megmondom hogyan : beszélj meg vele egy találkozót, menjetek el ruhásboltokba vagy piacra vagy plázákba és mutass neki olyan ruhadarabokat vagy más csecsebecsét ami ténleg tetszik és utalj rá finoman hogy neked az a ruhadarab nem jön be (utálod a sznét, mintáját, anyagát, hosszúságát ha ruha vagy ha elegáns hogy nem szereted az elegáns ruhákat).

Remélem segíthettem :)

2013. dec. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mondtam neki ma, hogy ilyet küldtek rokonok postán karácsonyra (nem hazudtam, komolyan hasonlót kaptam!)

Most kinézett egy másik ajándéktárgyat amikor bementünk egy boltba (jóó drága, én azt nem tudnám viszonozni).

És szóvá tettetem, hogy ennyit nem érek hogy ilyen sokat költsön rám. Kicsit megsértődött, hogy nekem nem lehet semmit sem venni. Mondjuk talán igaza is van, kissé összekaptunk ezen a kis apróságon, de most nagyon rosszul érzem magam. :(

2013. dec. 20. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!