Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Ti járnátok olyannal,...

Lányok! Ti járnátok olyannal, aki mondjuk munkás (esetleg kantáros) nadrágban járkál, mert a munkája miatt muszáj?

Figyelt kérdés
Kicsit cikinek érzem,mikor a belvárosban járkálok, mindenki ki van nyalva meg minden, tele van jó csajokkal a város, én meg piszkos munkásruhában megyek haza pl. (gáz és központifűtésszerelő)

2016. júl. 11. 18:00
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Miért lenne gáz? Szerintem ne szégyeld mert te is lehetsz helyes meg igényes attól hogy munkás ruhában vagy ;) pl az én barátom mezőgazdaságban dolgozik én meg ápoló vagyok fehér ruha stb.. ő meg sár por minden még sem szégyellem ha munkásban van mellettem 18/L
2016. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok koszos, rendes magyar ember vagyok, minden nap tusolok, sokszor reggel is, fogat is mosok mindig, tisztálkodok, stb...nem vettem fel a legtöbb munkás szokását, 1 hónapban egyszer ha megiszok egy doboz sört, nem dohányzok, nagyjából egészségesen étkezem.Ja és nem vagyok bunkó senkivel, csak aki velem is az.
2016. júl. 11. 18:08
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Persze. Rengeteg munkahely van, ahol kötelező a munkaruha, nincs ebben semmi gáz.

De olyannal nem biztos, hogy járnék, aki ilyen idiótaságon agyal...:D

2016. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Nem mondtam hogy igénytelen vagy csupán egy példát hoztam fel de ez előző válasznál a pont
2016. júl. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egyik ismerősömmel szoktam elmenni így dolgozni. Ő szobafestő, de ezen kívül is sok mindent meg tud csinálni. Igazi ezermester.

Az egyik helyen segítettem neki mázolni, meg a falat csiszoltam/festettem. Talán 22-23 éves lehettem akkor (és lány vagyok).

Eleinte nekem is fura volt, hogy szakadt ruhában megyek ki az utcára, mert egyébként nem szoktam így megjelenni még a sarki közérben sem.


Másik, hogy régebben még takarítani is jártam és volt, hogy egyik kollégámmal összefutottam ott. Azt is kellemetlennek éreztem, hogy rajta kap vécé pucolás közben. Más meg azt mondta, hogy tisztel ezért(mind a 2 kollégám orvos, én meg kórházban dolgozom asszisztensként).


A festő barátom meg mondta ezekre, hogy a munkát nem kell szégyellni.

Te akkor dolgozol és nem az a fontos, hogy tip-top legyél. Ha valahova elmész kikapcsolódni, akkor nyilván te is a normális ruhádban mész nem a munkásban. Egy ép eszű embernek nem kéne ilyeneken fent akadni.

A kukások sem öltönyben ürítik ki a szemetet, a mentősöknek is meg van a forma ruhájuk(kivéve kánikulában, mert akkor el lehet tekinteni tőle) és még van egy csomó ilyen foglalkozás, ahol a biztonság vagy más okból kell ez a fajta melós ruha.

2016. júl. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :D Ép eszű ember vagyok, csupán nem érzem jól magam, mikor bámulnak a páva idióták, meg a jó csajok. :/ én nem szégyenlem a munkám, imádom, imádom a gépeket,amikkel dolgozunk stb
2016. júl. 11. 18:44
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Nálad nem a ruháddal van a gond.
2016. júl. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Ah, én például odavagyok az ilyen munkás ruhás srácokért, tökre be tudnak indítani. :D Szóval ne szégyeld, a hülye pávák véleményére pedig ne adj. ;)


L/20

2016. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nyugi nem kell aggódni nem gáz, nem ezen fog múlni:)
2016. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. júl. 11. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!