Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Ti járnátok olyannal,...

Lányok! Ti járnátok olyannal, aki mondjuk munkás (esetleg kantáros) nadrágban járkál, mert a munkája miatt muszáj?

Figyelt kérdés
Kicsit cikinek érzem,mikor a belvárosban járkálok, mindenki ki van nyalva meg minden, tele van jó csajokkal a város, én meg piszkos munkásruhában megyek haza pl. (gáz és központifűtésszerelő)

2016. júl. 11. 18:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
De ezt csak ott mondják, a való életbe meg csoda h nem köpnek le :D
2016. júl. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Énis sokat járkálok kantárosban, de máskor mikor szórakozni megyek például, vagy meglátogatunk valaki ing, sportzakó, elegáns cipő, farmer. Aki a munkásruha miatt lenéz egy másik embert elég szánalmas.
2016. nov. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel baj, legalább is én negatívumot soha nem tapasztaltam, hogy pl ha kantáros munka ruhában voltam, gyakortati tan műhelybe jártam nekem adtak ott akkoriban 3 szetett, tan műhelybe kötelező volt abba leni, mivel mindig tiszán tartottam őket nem volt gond utcán is abba közlekedni, nyári időszakokban is ebben a munka ruhában voltunk, én inkább otthon úgy öltöztem fel hogy abba mentem be, otthon jobb volt fel öltözni, munka ruha felsőt fel vettem utána a nadrágot pántját a félő ruházatra kívülre raktam, mivel ne legyen túlságosán melegem így csak a munka ruha volt rajtam, meztelen fel vetem magamra alsó minden nélkül plusz egyik osztály társam is így csinálta, sőt ő télen a nagy kabátjára kívülre rá tette a pántokat nem fázott, bárhogyan is de kantáros nadrágoknak nagyon sok jó tulajdonságai vannak, mai napig meg vanak ezek a munka ruháim szinte napi szintűen rajtam van mivel mostani munkámhoz tökéletes.
2022. jan. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!