Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy ismerősötök híres...

Ha egy ismerősötök híres lenne és már azelőtt ismertétek, hogy híressé vált volna kinyilatkoztatnátok róla gáz dolgokat amiket korábban tett/mondott?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg hogyan viselkednétek,nem vernétek nagy dobra a nyilvánosság előtt?

Nem mintha nekem lenne híres ismerősöm csak kíváncsi vagyok a válaszokra :D Érdekel a téma.


2016. júl. 12. 02:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem.


Az én személyes véleményem ez: íz én lelkiismeretem inkább maradjon tiszta. Én jó ember vagyok, és ha különösebbképp nem szolgált rá ara, hogy a világ megismerje a "valódi arcát" (abban az esetben, ha alap mód egy sz.r alak), akkor csöndben maradnék, hogy ha netalán-tán úgy alakulnának a dolgok és kitudódnának a csúnya dolgok, én tiszta lelkiismerettel feküdhessek le, mondván: én nem szóltam semmit, én mindvégig csöndben maradtam.


Ismétlem, ha azonban az illető alapjáraton egy olyan sz.r alak, aki ugyan híressé vállt, de tényleg-tényleg minősíthetetlenül rossz ember... elképzelhető, hogy eljárna a szám...


...egyébként nem, én nem vagyok rossz ember, nem akarok ártani másoknak, és igazából nem is érzem azt, hogy jogom volna az életét tönkre tenni azzal, hogy egy-két olyan (bizonyos esetekben teljesen természetes) gáz dolgot, amit tett, elárulnék róla... emberek vagyunk, követünk el hibákat, a hírességgé válás más tészta, nem feltétlenül van kapcsolat a-között a gáz dolog között, amit tettünk a múltban, s a-között a dolog között, ami által híressé váltunk...

2016. júl. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Inessential ***** válasza:
Mindkét kérdésre nem.
2016. júl. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért tenném ezeket?????
2016. júl. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem.


Ismertem Ejjel-Nappal Budapestbol valakit regen.

Egyetlen dolgat nem mondanam el az ujsagiroknak!

Nem tartozik masra.


Amugy is utalom, amikor a media valakinek a multjaban turkal. Hozzon le cikkeket a mostani eleterol, de ne a 10-20-30 eve tortentekrol. Mi koze van hozza. Undorito amikor megy a csamcsogas

2016. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!